Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Jazykový kurz v Anglii, Londýn, škola Sprachcaffe

Dobrý den,
ráda bych vám napsala své dojmy z jazykového kurzu v Londýně.
Bydlela jsem v u Kim Jackson, byla to velice milá paní s krásným domem. Společně se mnou tam bydlel ještě japonský student, který navštěvoval stejnou školu jako já.
Škola byla malá, ale všichni zaměstnanci byli velice vstřícní a milí. V tohle období tam nebylo moc nových studentů, což mě mrzelo, protože jsem tam nenašla nikoho, s kým bych mohla poznávat město. Škola nabízela i různé aktivity. Na jednu jsem se i přihlásila, byla to prohlídka Tower bridge a Tower of London. Městem nás provázel průvodce z jiné školy. Měla jsem šanci se seznámit s lidmi z jiných škol v Londýně.

„Celkově školu hodnotím velice kladně, atmosféra byla příjemná a hodiny zábavné i naučné.“

Vyučovaly mě tři učitelky Viki, Angela a Simi.
Cesta z Londýna byla jednoduchá, jelikož jsem měla koupený transfer. Letiště bylo malé a velice přehledné. Neměla jsme žádné potíže a velice jsem si to užila.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?