Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Jazykový kurz v Anglii, Bournemouth, škola Westbourne Academy

Dobrý den,

s jazykovým kurzem v Anglii ve městě Bournemouth jsem byla velmi spokojená. Nejen, že jsem se za pouhé dva týdny zdokonalila v anglickém jazyce, ale také jsem si našla nové kamarády z jiných částí světa.

„Škola byla také moc fajn, i rodina moc milá. V případě potřeby jsem se na ně mohla s čímkoliv obrátit a oni mi rádi pomohli.“

Anglie je sice studenější než Česká Republika, ale ve městě Bournemouth se nachází krásná pláž a když se pomine studená voda, dá se i koupat 🙂
Také jsem velmi ocenila podporu ze strany Coolagent, zejména než jsem odjela. V případě potřeby jsem se mohla na cokoliv zeptat a vždy jsem dostala rychlou a ochotnou odpověď na mé dotazy.

Monika

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?