Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Jana a Marek – program COOL WORK TOGETHER – březen 2011

Dobrý den,

Včera to byl měsíc, co jsme s vaší agenturou, já a můj přítel, odcestovali do Velké Británie. Měli jsme zájem pouze o pracovní pobyt. Pracujeme tedy v Hotelu Highlander, v malém městečku ve Skotsku. S zajištěním práce od Coolagent jsme spokojeni. Byli jsme umístěni do restaurace jako číšníci a to i přes nepříliš dobrou znalost AJ (intermediate, preintermediate).Mezi výhody patří to, že zde máme k dispozici ubytovaní a celodenní stravu a to pouze za 30 liber týdně. Bydlíme přímo v hotelu, kde pracujeme, takže i náklady na dopravu žádné nemáme. Pokoj jsme dostali také celkem pěkný se sprchou a TV… Slabší stránkou je to, že většinou nepracujeme 38 hod, ale méně, kolem 25-35 hodin. Práci nám Coolagent sehnal cca do měsíce. Jinak ostatním zájemcům doporučujeme si po příjezdu vyřídit national insurence number (nutné je domluvit si schůzku v job centre plus), vyplnit formulář P46 kvůli správnému odpočtu daní a založit si bankovní účet (což se nám podařilo až tuším u třetí banky (HSBC), pokud chcete zůstat v Británii totiž méně jak rok, tak jim to v bance raději ani neříkejte, jsou potom strašně neochotni a většinou se vás snaží nějak zbavit.. 🙂

Tak všem good luck.. Jana a Marek 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?