Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt – Banff, Kanada

Do Kanady jsem chtěla už dlouho, proto když jsem dostala příležitost, tak jsem do toho skočila. Dala jsem si  jen  nějaký čas na rozmyšlenou, protože jsem si byla jistá že  pojedu na dlouho, že na Vánoce nebudu s rodinou  a taky  že je ještě riziko Covidu. Ale od momentu kdy jsem se rozhodla šlo všechno hladce.

Vyřizování nebylo složité, sama bych to určitě zvládla, ale v Coolagent mi to rozhodně v mnohem velice usnadnili. Byli mi při ruce, když jsem cokoliv potřebovala. A o to šlo mít jakousi jistotu a podporu.

„Můj první dojem bylo nadšení, že jsem konečně za hranicemi a v tak krásné zemi.“


Měla jsem to velké štěstí, že jsem se dostala do Canadian Rocky Mountains s nádhernou, nedotčenou přírodou, horami a jezery. Dlouho jsem žila jen v hlavních městech a tak jsem se konečně těšila na přírodu. Kanadská divočina je nevyzpytatelný – v létě medvědi (všude doporučuji nosit Bear Spray) , divoké šelmy jako pumy, gepardi…. Miluju rána, kdy jdu ven a před domem jsou srnky a chodí si před náš dům na potravu, nebo se procházejí pres cestu.

„Mám velké štěstí, že jsem přijela mimo sezonu a mohla jsem si tak vybrat bydlení v krásném místě jen 4 minuty od práce.“

Mám vlastní pokoj v koupelnou a výhledem na hory. Jen kuchyni s obývacím pokojem mám společnou se spolubydlícími. Je skvělé, že mám soukromí, ale když chci společnost tak je vždycky někdo doma. Většina spolubydlících je z UK nebo z Kanady.

 

 

 

Jak vypadá můj pracovní den? Mé 8h směny jsou různé. Buď začínám v 7/10/12am nebo pak 1pm/3pm. Mě osobně to vyhovuje, nemam moc rada stereotyp, takže každý den je jiny, a pokaždé jiný tým.

„Všichni jsou super milí a moje supervisorka je snad nejlepší šéfová jakou jsem kdy mela. 🙂 Kanaďané jsou všeobecně moc milí, zdvořilí a veselí lidé.“

Je skvělé, že tady je porad co dělat. V zimě lyžování, brusleni a procházky zimní krajinou a v létě zase spoustu letních aktivit – na to se teprve těším. Zatím můj největší zážitek z  Kanady je světový pohár ve sjezdu na lyžích na Lake Louise, kde jsme mohli sledovat závod přímo v centru dění, viděli jsme i Ester Ledeckou.

„Kanada splnila nade vše mé očekávání, rozhodně to byla správná volba a těším se, co mi to ještě přinese.“

Není to pro každého, člověk je daleko od domova a i když jsem mluvila anglicky je to „culture shock „. Rozhodně doporučuji pracovní pobyt v Kanadě, odvážným a  pracovitým lidem, co chtějí poznat něco nového a milují přírodu.

Eva

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?