Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Denisa V., program COOL Řecko, léto 2015

Můj zahraniční pobyt: S kamarádkou jsme s pomocí COOLAGENT na 3,5 měsíce vycestovaly na řecký ostrov Kos. Vše proběhlo bez problému. V hotelu nás přijali s úsměvem a během chvíle nám vše vysvětlili. Poté jsme si pár dní vyřizovaly potřebné papíry (pár dní, protože Řekové nikam nespěchají:) ). Po 4 dnech jsme začaly pracovat v hotelové restauraci. Vždy 8 hodin denně- snídaně a obědy, obědy večeře, nebo snídaně večeře. Pracovní tým byl supr, nenastal žádný problém, ubytování jsme měly zařízeno cca 15 minut cesty na kole od hotelu v apartmánech hned u pláže s výhledem na moře.

Výplatu jsme dostaly pokaždé tak, jak bylo uvedeno ve smlouvě. Z celkového pohledu byla tato zkušenost jedna z nejlepších v mém životě. Samozřejmě chvíli trvá, než si člověk zvykne a bez pár napjatých situací jsme se také neobešly, ale to je úplně normální. Na toto léto ráda vzpomínám a vždycky budu. Mnohokrát děkuji týmu z COOLAGENT Brno za ochotu a pomoci před i během pobytu.
Denisa.¨

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?