Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt v Irsku

Dobrý den,

zdravíme z Irska. Čas tady si užíváme, práce nás baví a ve volném čase cestujeme – Galway, Dublin, Killarney… Majitelé hotelu jsou na nás moc milí a je to velmi ochotná příjemná rodina. Ostatní v práci se snaží být velmi nápomocní a díky tomu, že je tu spoustu cizinců, tak má každý pochopení, když třeba něčemu nerozumíme.
práce v Irsku - reference
Jsme ubytovaní v jednom pokoji jen my dvě, máme palandu, stůl a vlastní koupelnu. Občas neteče teplá voda, protože ohřev vody je napojen na solární panely, a někdy tu nesvítí dostatečné slunce. Je tu ale jedna věc, která nám vadí – bohužel je opravdu vzácnost pracovat 40 hodin týdne. Pracujeme většinou okolo 35. 90% zaměstnanců pracuje stejně. Vzhledem k tomu, že je hotel dost z ruky většímu městu a je tu složitá doprava (taxi pokaždé, když nekam člověk jede), a také nepracujeme tolik, kolik bychom si přáli, se občas nudíme. Asi bychom přemýšleli nad jiným hotelem, kdybychom mohli vyrazit znova.

„Ale zase nacházíme jiné plusy – parta lidí, práce nás baví, zdarma ubytovaní a jídlo. Asi to nikdy není jen růžové, ale Irsko bychom stoprocentně doporučili!“

Blanka a Bára

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?