Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Tereza – USA – listopad 2012

Dobrý den, Dito,

děkuji za email, moc mě potěšil 🙂 
Život tady se mi zatím moc líbí:) Mám tu nejlepší rodinu jakou jsem si mohla přát! S ostatními aupair trávíme většinu víkendů cestováním nebo jen tak společně. Počasí tady je naprosto skvělé! 🙂 Jen je tu všechno velmi daleko a tak se tady pořád cestuje autem, takže se tu moc člověk nehýbe. .. 
S mojí rodinkou jsme zatím byli v Arozoně na svatbě a ještě jednou se tam chstáme na Christmas Caroling. Na Vánoce pojedeme do Oregonu za zbytkem rodiny. S přáteli jsem zatím býla na minivýletě do Las Vegas a Grand Canyonu, což bylo úžasné! Ale ještě jsem neviděla zdaleka vše tady v San Diegu.. Čas tady utíká neuvěřitelně rychle. Přes týden mám dost práce s dětmi, takže se nenudím a o víkendech zábava 🙂 Moc si to tu užívám :)) 

S přáním hezkého dne, 
Tereza H. 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?