Au Pair Šárka – Illionis, USA

Ahoj všichni,
i přesto, že jsem se svým Au-pair programem stále na začátku, ráda se podělím o své dosavadní zkušenosti.
Po příletu k rodině Vás čeká spousta nových informací, nová kultura a nová místa. Začátek je tedy hektický a není úplně lehký, ale není se čeho bát. Američané jsou moc milí a chápaví, takže Vám vše dost usnadní. Ať už jste v obchodě, na úřadech nebo v autoservisu a neznáte jazyk, vždy ochotně pomůžou.
Se svými host parents vycházím dobře. Zatím jsem neměla problém domluvit se, když jsem chtěla končit o pár hodin dříve, abych mohla ven, nebo zda bych mohla využívat auto, když mám dny off. Řídit je zde paráda! Automatická převodovka a široké silnice, na to si rychle zvyknete. Stejně tak se zorientujete v okolí rychleji než byste si mysleli. Žiji poblíž Chicaga a při první návštěvě jsem jen zírala s úžasem. Nemusela jsem se ničeho bát, jelikož roli průvodkyně zaujala au-pair, která už zde je téměř rok. Ukázala mi, jak vše chodí a také hlavní části města. Ale v Americe nejsou jen města, ale také dechberoucí příroda.
Au-pair meeting jsem měla zatím jen jeden, ale má LCC se snaží vymyslet vždy něco zábavného, abychom se nejen s ostatními au-pair poznaly, ale také se dobře bavily.
Už teď se těším na další dny, kt.mě zde čekají.
Pokud váháte s přihláškou, jděte do toho! Tento program je plný zážitků a zkušeností.
Mějte se hezky
Šárka