Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Petr – Irsko – červen 2013

Petr.jpgMilá Cool Agent
Dneska je to prvních sto dnů od doby co jsem odcestoval díky vašemu programu do Irska, jako AuPair. Pobývám v malinkatém, typicky irském městečku, asi 30 kilometrů od Dublinu. Píši, až dnes, protože doslova denně se zde něco děje. A zároveň tak ani nevím, kde přesně začít. Ale prvně bych Vám chtěl poděkovat. Rodina, ve které žiji, ačkoli se jejich životní styl v některých směrech hodně liší, je moje krevní skupina, a přijali mě ne jako zaměstnance, ale jako součást rodiny. Určité obavy jsem měl nejen z komunikace s rodinou, ale také s Vaší partnerskou agenturou, pro případ, že by se něco stalo. A byl jsem mile překvapen, když mě agentura po pár dnech pobytu sama kontaktovala, aby zjistila, jestli jsem spokojený. Díky dobrému počasí, které drží ode dne mého příjezdu, jsem měl šanci poznat o volných chvílích poklady místní krajiny, které zdolávám pěšky, místní hromadnou dopravou, na kole co jsem si zde pořídil, nebo autem s novými přáteli. Samozřejmě, že ze začátku nebylo vše úplně nejsnadnější. Musel jsem se poprat s mnoha drobnostmi. Jako kluk AuPair jsem zde vcelku, jako jehla v kupce sena. Má to samozřejmě i své plusy a mínusy. Naštěstí „západní“ Evropa (omluvte mě za tohle klišé), je mnohem tolerantnější a navíc věřím, že pokud v běžném životě nevyužiji zlepšení v angličtině a získání informací o Irské kultuře určitě se mi bude hodit praxe s dětmi. Přece jen žijeme v době, kdy evropská unie může kdykoli, stanovit nějakou směrnicí, aby muži rodili děti. Ale zpátky vážně. Tento program mě dal hodně. Poznal jsem opravdu kus irské nátury. Zároveň jsem se také něco dozvěděl o Španělsku. S rodinou jsem tam byl na týdenní dovolené za minulou AuPair a tady v Irsku tvoří Španělé devadesát procent mých přátel. V příloze posílám i nějaké fotky, které určitě vystihnou více, nežli pár slov. 
Díky moc za pěknou péči i za dopis, který jsem od Vás dostal a zdravím do Brna 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?