Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Velká Británie, léto 2018

Zdravím všechny, kteří  zrovna přemýšlíte, jestli  právě Vy byste měli odjet do zahraničí pracovat a studovat. No když jsem to  zvládla já, která se bojí  změn, tak každý, kdo má chuť něco ve svém životě změnit k lepšímu. Musím však přiznat, ze velkou oporou mi byla agentura. Bez jejich pomoci bych pravděpodobně ještě pořád seděla doma a do nekonečna se rozhodovala jestli to mám nebo nemám zkusit.

Své rozhodnutí jsem  dlouho odkládala, ale teď můžu říct, že odjezd  mě neskutečně posunul dopředu v mnoha směrech. Když  pominu  Angličtinu, ve které bych v žádném případě nedosáhla tak vysoké  úrovně, kdybych ji studovala v jiném, než anglicky mluvícím prostředí, tak mimo jiné jsem získala mnoho dobrých přátel, poznala jinou kulturu,  viděla krásnou přírodu a památky, a mnoho dalšího.

Poprvé jsem odjela před pár lety. Měla jsem jen školní znalosti Angličtiny a nikdy předtím neletěla letadlem. Brněnská pobočka Coolagent mi nabídla rodinu ve Skotsku a po celou dobu mi ty skvělé holky radily a pomáhaly. Díky nim jsem se dostala do slušné rodiny, která mi pomohla i s vyhledáním jazykového kurzu. Z původně plánovaného ročního pobytu se staly více než dva roky, které byly plné zážitků, legrace i citově silných chvil, které mi dokázaly jakou sílu může mít přátelství.

Letos v červnu jsem s Coolagent vycestovala podruhé. Bohužel rodina s dětmi ke které jsem původně odjela měla s jedním se svých maličkých ratolestí problémy, které jsem jim nemohla pomoct vyřešit a tak jsem agenturu požádala  o změnu rodiny.

Agentura mi bez problémů vyhověla a za pár týdnů už jsem byla u dalších lidí. Byli od původní rodiny jen 40 minut vlakem, navíc ve velice klidné části Londýna. Všechno však vypadalo dobře jen pár hodin, pak se ukázaly problémy, které by nebylo možné dlouhodobě tolerovat a tak jsem byla nucena požádat o změnu ještě jednou. I když jsem za to nemohla, cítila jsem se velice trapně,  ale zaměstnanci agentury byli nad věcí a snažili se najít další rodinu co nejdříve.

Podařilo se jim to, další rodina byla taky v Londýně, žádné problémy se už nevyskytly a máme výborné vztahy. Našli mi velmi dobrou jazykovou školu a dali dostatek volného času  na studium.  K  tomu všemu bydlím v snad nejkrásnější  části Londýna. Z okna mého pokoje mám výhled na koruny stromů lesoparku a noci jsou tady tak tiché jak někde na vesnici.

Chtěla bych extra moc poděkovat paní  Šárce Kuchtové,  která mi po celou dobu hodně pomáhala jak s cestou do Skotska před lety, tak s letošním výjezdem do Anglie a  má velký podíl na tom, že tady teď spokojeně studuju i pracuju.

Se srdečnými pozdravy Iveta

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?