Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Michaela – Velká Británie – srpen 2012

Dobrý den ze South Woodham Ferrers, 

za pár dní budu v Anglii již půl roku a jsem tu naprosto spokojená a šťastná 🙂  Ne jenom, že ten čas tady utíká jako voda, ale na novou rodinku jsem si zvykla natolik, že jsou jako moje druhá rodina. Ve všem mi vyjdou vstříc, jsou velmi ochotní a přátelští. Myslím, že lépe jste mi vybrat nemohli 🙂  Rozhodla jsem se navštěvovat i kurzy angličtiny abych si udělala zkoušky a získala certifikát z anglického jazyka. 
London2Misa.jpg 
Jsem přesvědčena, že moje rozhodnutí odjet do Anglie bylo na pravém místě. Vůbec toho nelituji a doporučila bych to určitě každému, který ještě váhá zda jet a nebo ne. Ne jenom, že díky tomuto programu jsem si mohla splnit sen ale také jsem navštívila mnoho známých míst v Londýně společně s mojí kamarádkou se kterou jsme sem odjeli (přiložila jsem i pár fotek), ale také poznávám jinou kulturu, jiné lidi a především se zdokonaluji v angličtině. Mám před sebou dalšího půl roku v Anglii a už teď se nemůžu dočkat, co mě ještě čeká 🙂  
Se srdečným pozdravem a přáním pěkného dne Michaela 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?