Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Londýn, Anglie, léto 2017

Ráda bych se s vámi podělila o mé zkušenosti, které jsem nabyla jako Au Pair v Londýně. Jak to všechno ale začalo…měla jsem před maturitou a vidinu dlouhých prázdnin, které jsem nechtěla jen tak proflákat. Vždy jsem obdivovala lidi, co opustili bezpečí domova a vycestovali za hranice (jak státní, tak své komfortní zóny). Byla to pro mě výzva… Padla jsem na stránky COOL agentu, neváhala a ihned jim napsala. Ujala se mě velmi milá a trpělivá paní, která mi rychle odpovídala na dotazy, a že jich nebylo málo. Po odeslání potřebných dokumentů mi byly zaslány informace o několika rodinkách…vybrala jsem si favority. Proběhl telefonát a skype s rodinkou, po kterém jsem věděla, že mě čekají krásné 3 měsíce v Londýně. A nemýlila jsem se! Rodinka byla po chvíli jako má druhá a díky navštěvování jazykové školy jsem si našla kamarády, bez kterých, přiznávam, by ty zážizky nebyly takové. Procestovala jsem Londýn i okolí, navštívil mě bráška, se kterým jsme vyjeli do Skotska, rodina mě vzala na jejich jachtu – poprvé a možná naposledy jsem řídila loď… Za celou tu dobu jsem poznala tolik nového, že se mi ani nestačilo stýskat a už jsem byla na odjezdu zpět do ČR. Při loučení padly slzy nejen z mé strany… S rodinkou jsme stále v kontaktu a já vím, že z hlavy ani srdce je nikdy nedostanu. <3 Přeji vám šťastný výběr, odvahu a chuť realizovat něco, o čem většina jen uvažuje.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?