Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Massachusetts, USA

Dobrý den,

ráda se podělím o své zážitky a pocity.:)
V první řadě musím poděkovat paní Kamči, která mi neustále odpovídala na mé velké množství otázek na začátku.
Moje dobrodružství začalo 4. ledna, kdy jsem přiletěla do NYC na orientation.. už během těch pár dní jsem našla přátelé s kterými jsem do teď v kontaktu a se kterými podnikáme výlety a poznáváme USA..:) USA jsem si zamilovala už během prvních dní.. a poté vřelé uvítání mé hostfamily mě utvrdilo v tom, že jsem se dobře rozhodla.:)
Rodinku jsem si vybírala na základě toho jak mi byli sympatičtí a ne podle toho, kde žijí což jsem udělala dobře, ale nakonec i jako bonus ke skvělé rodince žiju i v úžasném městečku blízko Bostonu kde je plno dalších Aupair, tudíž snad nikdy nejsem sama.:)
Pokud někdo váháte a nejste si jisti nemůžu jinak než Vám řict, že tohle bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem kdy udělala.:) a rozhodně agenturu Coolagent, která spolupracuje s AuPair in America mohu doporučit.:)
Kristýna

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?