Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Katka – Velká Británie – únor 2013

Dobrý den Dito,Katka_DSC_0097-1.jpg.jpg

s velikým zpožděním, za nějž se omlouvám, nakonec přeci jen i já Vám píši, abych se podělila o své zkušenosti s pozicí au-pair v anglické rodince:) Do Anglie jsem jako au-pair odcestovala již v květnu loňského roku do rodiny, která do té doby žádnou au-pair neměla. Já jsem byla nováček, pro ně to bylo najednou něco úplně jiného, než doposud znali a tak vlastně i oni byli nováčky. Přesto, že nebyl žádný zásadní problém ani na jedné straně, nakonec po vzájemné dohodě a vysvětlení důvodů, jsem po pěti týdnech rodinu opustila. 

Díky Vaší fantastické podpoře a agentury Coolagent jako takové a zároveň i díky úžasné podpoře anglické agentury, jsem nemusela odcestovat zpět do ČR a mohla jsem setrvat v Anglii do doby, než se najde nová rodinka. 

Zhruba po dvou týdnech a jednom telefonátu jsem odjížděla ke své nové anglické rodince. Ačkoliv původní dohoda zněla, že v této rodince zůstanu pouze přes léto, jsem tu už více jak 7 měsíců:) Hlavní náplní mé práce je péče o 11-ti letou postiženou holčinu. Počáteční obrovský strach, že bez jakýchkoliv zkušeností nemohu zvládnout péči o postižené dítě a ještě v úplně cizí zemi, se však brzy rozplynul a dnes bych už neměnila:) 

Může se stát, že to ne vždy vyjde hned napoprvé, nebo dle našich představ, důležité je se ale nevzdávat a za podpory tak fantastické agentury, jakou Coolagent bezesporu je, lze zvládnout možná i nemožné:) 

DĚKUJI:) 
Katka 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?