Au Pair Katka – Velká Británie – únor 2013

Dobrý den Dito,Katka_DSC_0097-1.jpg.jpg

s velikým zpožděním, za nějž se omlouvám, nakonec přeci jen i já Vám píši, abych se podělila o své zkušenosti s pozicí au-pair v anglické rodince:) Do Anglie jsem jako au-pair odcestovala již v květnu loňského roku do rodiny, která do té doby žádnou au-pair neměla. Já jsem byla nováček, pro ně to bylo najednou něco úplně jiného, než doposud znali a tak vlastně i oni byli nováčky. Přesto, že nebyl žádný zásadní problém ani na jedné straně, nakonec po vzájemné dohodě a vysvětlení důvodů, jsem po pěti týdnech rodinu opustila. 

Díky Vaší fantastické podpoře a agentury Coolagent jako takové a zároveň i díky úžasné podpoře anglické agentury, jsem nemusela odcestovat zpět do ČR a mohla jsem setrvat v Anglii do doby, než se najde nová rodinka. 

Zhruba po dvou týdnech a jednom telefonátu jsem odjížděla ke své nové anglické rodince. Ačkoliv původní dohoda zněla, že v této rodince zůstanu pouze přes léto, jsem tu už více jak 7 měsíců:) Hlavní náplní mé práce je péče o 11-ti letou postiženou holčinu. Počáteční obrovský strach, že bez jakýchkoliv zkušeností nemohu zvládnout péči o postižené dítě a ještě v úplně cizí zemi, se však brzy rozplynul a dnes bych už neměnila:) 

Může se stát, že to ne vždy vyjde hned napoprvé, nebo dle našich představ, důležité je se ale nevzdávat a za podpory tak fantastické agentury, jakou Coolagent bezesporu je, lze zvládnout možná i nemožné:) 

DĚKUJI:) 
Katka