Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Colorado, USA

Zdravím z “Amazing Colorado”!!! 🙂

Do teď jsem si neuvědomila, že už je to skoro 4 měsíce, co jsme spolu s dalšími třemi Češkami nasedli ubrečené a zároveň nadšené a připravené na dobrodružství do letadla směr New York.

O tom, že pojedu do USA jako au pair, jsem se rozhodla už před pár lety, když jsem odjížd ěla jako aupair do Anglie.

Když jsem dokončila svůj profil,přesně jsem věděla kam chci- Florida, Hawaii a nebo California. Už po týdnu se mi začali ozývat rodiny se všech koutů USA. Netrvalo to dlouho a přišel e-mail z Los Angeles! Pamatuji si jak jsem byla nadšená, s rodinou jsme si po emailech a skypu rozuměli a hlavně má vysněná lokalita. Nicméně jsem pořád koukala i na další rodiny. Když se mi ozvala Jamie (moje Host mum),že bydlí v Indianě a měsíc po mém příjezdu se budou stěhovat, řekla jsem si, proč ne. Už po prvním skypu jsem zapoměla na LA a byla rozhodnutá pro rodinu z Indiany. A svého rozhodnutí rozhodně nelituji!:) Rodina je skvělá. Je pravda, že kluci (Caleb -6 a Gabriel -2 ) mi občas dávají zabrat, ale jsou to zlatíčka 🙂

A teď trochu k mým zážitkům z USA.

V rámci Orientation jsem se podívala do New York city- byla jsem vyděšená,když jsem viděla tu spoustu lidí a  aut😀  Na orientation jsem se potkala s brazilskou aupair, která se mnou letěla do Indiany,což vzhledem k 5-ti hodinovému zpoždění letadla bylo super!:)  Vzhledem k tomu,že jsem věděla,že v Indianě budu jen měsíc rozhodla jsem se pro sólo trip do Chicaga,které je jen necelé 3 hodiny autobusem z Indianapolis. I když mi počasí moc nepřálo a skydeck jsem musela oželit, Chicago jsem si zamilovala❤  Dalším místem,které jsem navštívila bylo samozřejmě downtown Indy.

Po měsíci v Indianě přišlo stěhování, kulturní šok a camping u Mount Rushmore. Mount Rushmore je nádherná. Jsem neskutečně ráda za to, že jsem to mohla díky mé host family vidět! Po prvním týdnu v Coloradu jsem navštívila downtown Denver a musím říct pro mě jednoznačně hezčí než Indianapolis. Obecně Colorado je úžasné! 😍 Navštívila jsem Golden, Colorado Springs, Great Sand Dunes National park- můj první road trip. Taky jsem se vydala na baseball,což upřímně není sport,který bych chtěla znovu vidět,ale atmosféra na stadionu stojí za to:) Momentálně jsem v období, kdy plánuji vše možné😃 Za dva týdny mě čeká víkend v LA, kde se potkám s Eliškou,holčinou která se mnou odlétala z ČR. V září mám týden dovolené,který plánuji strávit na Kostarice. Také mám naplánováný koncert James Bay a západ NHL-což jsou další věci na mém Bucket listu.

Naposledy bych chtěla říct, že je opravdu jednoduché najít si tady aupairs, se kterými můžete jít na hiking a nebo udělat nějaký roadtrip, campimg či vyrazit na nějakou akci- já byla například na Color Runu. Malém bych zapomněla zmínit, že i já si tu našla kamarádky( z ČR, Kolumbie, Slovenska, Panamy a South Afriky, atd). Společně s mojí nejlepší U.S. kamarádkou, Yari, jsme si vytvořily bucket list a plánujeme jak ho zrealizovat😀

Svého rozhodnutí odjet rozhodně nelituji! Těším se na další zážitky,které mi těch dalších pravděpodobně 20měsíců tady přinese:)

Takže pokud se rozhodujete pro Aupair program in USA určitě doporučuji !! 🙂

PS: Moje představa o Americe a lidech byla uplně jiná než realita. Lidé tu jsou většinou velice přátelští, když nesedíza volantem auta 😀

S pozdravem,
Káťa 😊

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?