Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Velká Británie, Léto 2019

Před dvěma roky by mě ani ve snu nenapadlo, že bych se sama vydala na 3 měsíce do Anglie. A přesto tu teď jsem a strašně rychle to ubíhá. Rodinu mám úžasnou – jsou velmi vstřícní a chovají se ke mě jako součást rodiny. Mám na starosti 2 děti – 5letého chlapečka a tříletou holčičku. Plus mají ještě malinkou sestřičku, která má 6 měsíců, ale o tu se stará výhradně maminka. Pomáhám s dětmi ráno a večer a taky trochu uklízím – např. vysávám dětské pokojíčky, uklízím jim hračky nebo ustýlám postele, a venčím jejich psa. A největší odměna je, když ráno dojdete do kuchyně a všichni se na vás usmějou – hlavně ta šestiměsíční. 🙂
Co pro mě bylo velkou výzvou bylo jejich stravování, protože dodržují kosher jídlo – tzn. oddělují masité a mléčné jídla plus nejí např. vepřové. Chvilinku mi trvalo zjistit, kam co patří, jelikož mají všechno nádobí 2x – jednou pro masité a jednou pro mléčné. Ale řekla bych, že jsem si na to celkem rychle zvykla a teď nad tím už ani nemusím přemýšlet.
Jinak mám spoustu volného času, který se snažím co nejvíc využít. Navštívila jsem už Londýn, Oxford, Windsor, a dokonce jsem byla dvakrát na jihu a to v Poortsmouthu a  Bournemouthu, kde jsem si zahrála beach volejbal na tamější pláži. Taky jsem tu poznala spoustu skvělých lidí a aupairek z celého světa.
Moc bych chtěla poděkovat této agentuře a hlavně p. Šárce z Brna za zprostředkování a velmi milý přístup. Vždycky mi odpověděla na všechny mé dotazy a pomohla se vším, co jsem potřebovala. 🙂
Krásný zbytek dne,
Eliška

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?