Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pensylvánie, USA

Jsem moc ráda, že jsem si vydala na tuto cestu. Poznávám díky tomuto programu nové kamarády, místa, kulturu a i sama sebe.

Nyní jsem v USA 5 týden a musím říct, že mi to velmi rychle uteklo. Když jsem se loučila z domova, přišel mi rok jako dlouhá doba ale teď zjišťuji, že rok velmi rychle uteče. Mám každý den program s dětmi, škola mi brzy začne a o víkendech se snažím co nejvíce poznávat okolí, a nebo cestovat do jiných států. Čas plyne opravdu rychle.

Co se týče lidí, tak ti jsou zde přátelštější než u nás v ČR, jsou ochotni pomoci a mají zájem o naši kulturu (samozřejmě záleží na jedinci). Jídlo? Tak to byl pro mě trošku ze začátku problém ale člověk si zvykne na jinou chuť a jiný způsob úpravy. Ohledně cestování autem- tady jsou dálky úplně v jiném měřítku. Nezajímají je míle či km ale spíše to, za jak dlouho se kam dostanou. Navíc tady se bez auta člověk neobejde, takže doporučuji se ptát, zda budete mít auto k dispozici i pro svůj volný čas.

Volného času si myslím, že má člověk také dost. Já jsem zatím stihla o víkendech procestovat Baltimore, Washington D.C., Filadelfii a NY. Všude se dá krásně dostat veřejnou dopravou. Washington byl pro mě zatím tím nejhezčím místem, ale dále plánuji s jinými au-pairkami víkend v Chicago takže krásných míst ještě přibyde.
S jinými holčinami se dá seznámit velice snadno. Přes stránky na FB, školu, a nebo přes rodinu. Je to super, protože já tu našla i češky a slovenky a cestujeme spolu.

Určitě bych toto dobrodružství doporučila všem mladým lidem. Je to výborná cesta na zkušenou a člověk vyroste do zkušeného a samostatného jedince. Navíc bude mít rozhled a zdokonalí se v jazyce.
Takže holky, pokud o tomto programu uvažujete, s chutí do toho!
Držím všem palce !

img_21016b792767-34b5-490b-a386-47304db5b49e

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?