Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Maryland, USA

Dobrý den,

děkuji za váš zájem. Mám se tu skvěle, mám opravdu úžasnou rodinku. Zvolila jsem skvěle. Cítim se tu absolutně přijatá, jako člen rodiny – jako doma (občas možná i líp než doma 🙂 ) jsou strašně moc přátelští a se vším se mi snaží pomáhat. A naopak i oni jsou šťastní za mou přítomnost tady, že jim pomáham s malou, když oba musí do práce. Jen shrnu, že mám dva mladé rodiče, kteří jsou jen o kousek starší než já a jedno malé roční dítě. On pracuje v Pentagonu, takže bydlíme cca 45 min od DC, ona je realitní makléř.

Co se týče malé Sophie je úžasná. Nyní jsem tady přesně měsíc a Sophia už začíná být vůči mně otevřená jako ke členu rodiny. Ráno, když přicházím do kuchyně vítá mě s tím upřímným dětským úsměvem a její maminka už normálně hezky česky řekne dobré ráno 🙂 (Mimochodem rodiče se za měsíc co jsem tady naučili již několik frází česky a jsou opravdu schopní je používat. A také mě požádali ať na malou mluvím co nejvíc česky – že by rádi, aby mluvila jednou česky)

Malá je semnou téměř celý den, zvládá to skvěle – je velmi samostatná, miluje knížky s tima si dokáže vyhrát i několik hodin.

Večery trávíme s rodinou buď doma při rodinné večeři nebo někde venku v restauraci. Víkendy jezdíme na výlety – byli jsme v DC, pak jsme navštívili Pentagon. Samozřejmě Baltimore, který máme 15 min autem, kde se nachází velké a úžasné národní aquarium. Annapolis, kde jsme si pronajali plachetnici na celé odpoledne. A tento víkend trávíme v Pennsylvánii u prarodičů. HostDad má v pondělí narozeniny, tak se je chystáme ve velkém oslavit.

Od 10.9. mi začíná škola do které se moc těším, k tomu vyřizuji Marylandský řidičák a začala jsem chodit do fitness, které mám kousek od domu a zdarma.

Prožila jsem tady Labor day, pozvali jsme nějaké přátele na grilování – typické americké grilování – s hamburgery a americkými hot dogy. K tomu HostMum namíchala skvělou margaritu a pánové si dali dýňové pivo, které je tady velmi oblíbené.

Za dva týdny se chystám s dalšími českými Aupair z okolí na trip do národního parku ve Virginii. Popravdě se celkem těším na  češtinu 🙂 Miluju angličtinu ale bohužel jí ještě neovládám, tak dobře jak bych chtěla, takže můj mozek běží neustále na milion procent a pořád překládá a překládá 😀 A to je opravdu někdy dost náročné. Naštěstí mám rodinu, která mi hodně moc pomáhá s mojí angličtinou.

Jsem ráda, že jsem nakonec opravdu jela. V lednu mi bylo 26, bydlela jsem již několik let sama v Praze, měla rozjetý vlastní podnikání jako chůva. Vlastní auto, studovala jsem vysokou. Ale pořád mi to přišlo málo. Chtěla jsem víc. Bylo těžké prodat téměř nové auto, vystěhovat se, všechny věci rozprodat, vybrat které oblečení uložím na dva roky do krabic a které si vzít sebou. Ukončit školu, přerušit velmi dobře zaběhnuté podnikání. Všeho se v ČR vzdát ale rozhodně nelituju! Mám tady skvělou rodinu, u které nemám vůbec pocit, že bych o něco přišla. Naopak. Opravdu si tu žiju ten „American dream”. A ty nejlepší věci mě teprve čekají!

A to i díky vaší agentuře.

Děkuji, mějte se krásně!

Amy

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?