Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair Adriana – Velká Británie – červen 2013

Adriana.jpgDobrý den,
prvně se chci omluvit, že píšu až teď 😉 .. nestíhala jsem 🙂 Je tady všechno pro mě nové, zajímavé a hlavně super 🙂 Jsem tu 2 týdny a strašně se mi tu líbí. Bydlím na malé vesničce Parwich, kde jsou všichni příjemní a rodinka je super. Ve všem se mi snaží vyjít vstříc, Jeden víkend jsme byli v manchesteru, teď v Derby a chystáme se na celý víkend do Lake District. Myslím, že i oni jsou se mnou spokojení, jelikož mi za dobře odvedenou práci zvedli kapesné – potěšilo mě to :). S dětmi je to někdy složitější, jelikož tady mají úplně jiný styl výchovy, než my v Česku, ale vždycky se najde nějaký kompromis. Hrajeme různé hry – české i anglické, jezdíme na výlety na kolech, do parku atd.. Dokonce mi rodina domluvila praxi v místní škole, takže každé pondělí a čtvrtek chodím na 4 hodiny pomáhat paní učitelce do školy a je to fantastické (studuji střední pedagogickou v ČR). Zezačátku jsem měla bariéry v jazyce a trochu jsem se i bála mluvit, že mi nebudou rozumět a nebudu to umět vysvětlit, ale teď je to naprosto v pořádku a zatím se nestalo, že by jsme se nějakým způsobem nedomluvili. Někdy je to složitější, ale o to zábavnější. Myslím tedy, že jsem ve své angličtině udělala velký pokrok. Jediné s čím bojuji tak je jídlo, jelikož tady mají jiný způsob stravování a nemají oběd jako hlavní jídlo, což mi dělá trochu problémy, ale řeším to dopoledním vařením lehkých jídel pro sebe a večer už mám pouze „svačinu“. Jak jsem již psala rodina je super a snaží se mi ve všem vyjít vstříc a pomoct mi. Moc se mi tu líbí a kdybych měla po maturitě a nemusela do školy, tak si zde pobyt klidně prodloužím 😉 DĚKUJU ZA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ 🙂 Je to pro mě velká životní zkušenost a spousta nádherných zážitků.

Adriana 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?