Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

COOL Ubytovaní Londýn

KATALOG PRACOVNÍCH PROGRAMŮ NA STAŽENÍ

Chcete vycestovat do Londýna? Pracovat tam a popřípadě i studovat? S COOLAGENT to můžete mít už dnes. Využitím našich balíčků asistenčních služeb už nikdy nebudete mít pocit, že cestujete do neznáma. Tak neváhejte a zažijte Londýn na vlastní kůži!

COOLAGENT – Balíčky asistenčních služeb

London111London_mapLondon1112

COOL BASIC

Programový poplatek: 0,- Kč

BALÍČEK OBSAHUJE:

HSH_LON8HSH_LON4

KDE SE UBYTOVÁNÍ NACHÁZÍ?

Domy jsou situované v severovýchodním Londýně ve 3. zóně metra v oblastech Walthamstow, Leyton, Stratford a Tottenham blízko metra a nebo u hlavních autobusových linek s ideální dostupností do centra města (cca 25 minut metrem). Blízkost metra Vám výrazně zkrátí čas strávený cestováním.

HSH_LON5 HSH_LON7

CENÍK UBYTOVÁNÍ:

Přesnou cenu Vám potvrdíme podle volných kapacit.

Před odjezdem se hradí rezervační záloha ve výši 60 GBP / osoba, resp. ekvivalent v českých korunách.

Po příjezdu se hradí:

**Cena ubytování v případě krátkodobých pobytů činí 13,- GBP na osobu za noc, vrátná záloha je 10,- GBP. Před odjezdem se platí rezervační poplatek 490,- Kč/osoba.

CO JE V CENĚ:

Vybavení domů a pokojů
Ubytování v Londýně je zabezpečené převážně ve dvojlůžkových a jednolůžkových pokojích. Výjimečně je ubytování ve třílůžkových pokojích.

Domy nejsou přeplněné. Průměrný počet nájemníků v jednom domě je 7-9. Pokoje jsou běžně vybavené postelemi, skříněmi, případně komodami a nočními stolky. K dispozici jsou též polštáře a peřiny. Společné prostory jako kuchyň, obývací místnost a koupelny jsou společně sdílené s ostatními nájemníky domu a na jejich úklidu se též společně podílejí. Kuchyně jsou plně vybavené elektrickými spotřebiči, kuchyňským nádobím a pračkou.

HSH_LON1 HSH_LON2

HSH_LON3 HSH_LON9

Pro detailnější informace kontaktujte naše koordinátorky:

Brno:  Jarka Dudíková, jarka@coolagent.cz

Praha: Kamila Hort, coolagent@coolagent.cz

nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

Pokud Vám je všechno jasné a splňujete podmínky, můžete se rovnou do programu přihlásit, stačí vyplnit a odeslat Předběžnou přihlášku (klikněte na REGISTRACE – stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?