Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Studium a pracovní praxe v Torontu, Vancouveru

Chcete vyrazit za prací do Kanady a nezískali jste Working Holiday víza? Projděte si cool Work and Study programy.

Program je vhodný pro všechny zájemce, kteří chtějí zažít dobrodružství, poznat Kanadu, vydělat si peníze – a může být i tím nejvhodnějším řešením, jak se zdokonalit v angličtině, získat praktické zkušenostiobohatit si životopis. Všechno si můžete zařídit rychle a jednoduše z pohodlí domova.

                                                    

Podmínky účasti v programu

COOLAGENT spolupracuje s více školami, které nabízejí programy Work and Study programy. Prohlédněte si tabulku, kde jsou shrnuté programy a vyberte si ten, který Vám nejvíc vyhovuje.

SEZNAM ŠKOL, OBORŮ, TERMÍNŮ A CEN

Nevybrali jste si? Preferujete jiný obor studia nebo lokalitu? Stačí napsat a COOLAGENT zjistí, jaké jsou možnosti!

Rozdělení

Nejprve studujete polovinu svého pobytu vybraný typ kurzu. Během této doby je možné legálně pracovat a to až 20 hodin týdně. Po skončení kurzu přecházíte na placenou stáž (zajistí vždy škola), která je stejnou dobu jako kurz. Pokud si tedy vyberete 24 týdnů kurzu, další 24 týdnů máte placenou stáž. I u placené stáže je možné nadále pracovat brigádně až 20 hodin týdně. Placená stáž je vždy zajištěna v oboru studia.

Nabízené pozice

Škála nabízených pozic je velmi široká, nejčastěji si studenti vybírají obor služeb pro zákazníky/customer service (k nejčastějším pozicím patří: hosteska, číšník/servírka, recepční, „greeters“, obsluha v kavárně, atd.). Samozřejmě se přihlíží i na preference konkrétního studenta, v jakém oboru se chce uplatnit, a jaké jsou jeho zkušenosti. V Kanadě jsou i školy, které mají specifický typ studia – vinařství, pivovarnictví, ošetřovatelství, filmová studia, IT, grafická studia, atd.

   

Součástí programu je taktéž balíček JOB SERVIS, který zahrnuje:

UBYTOVÁNÍ:

Další poplatky:

* Orientační kurz 1 CAD = 17.50 Kč.

  

VÍZUM:

Je nutné požádat o Study permit, které je rozšířené o pracovní část (work permit). Informace najdete tady. Vyřízení víz trvá přibližně 2-4 týdny. K vyřízení víz je nutné prokázat i dostatek finančních prostředků na pokrytí výdajů v Kanadě (ubytování, kapesné), roční finanční krytí je přibližně 10 000,- CAD. Od 1.8.2018 je nutné počítat s dodáním biometrických údajů, které jsou nutné přidat k žádosti o vízum. V případě zájmu pomůžeme s žádostí o vízum a podklady pro ambasádu.

VÝHODY PRO VÁS:

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku:

Šárka Kuchtová, brno@coolagent.cz

a nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

Všechny konzultace a kalkulace jsou nezávazné a zdarma. COOLAGENT

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?