COOL láska v zahraničí

Na obzoru se nám rýsuje svátek zamilovaných. Využijte tohoto dne a nadělte si místo čokoládových srdíček studijní nebo pracovní pobyt v zahraničí. My Vám tento dárek pomůžeme vybrat, pečlivě zabalit a převázat krásnou stuhou. A poté samozřejmě budeme nablízku, kdyby při užívání daru nastaly nějaké komplikace.

Studium a práce v zahraničí přináší kromě znalostí a peněz hlavně poznání místních zvyků, kultury a památek. A samozřejmě také nové přátele. Ti Vám pomohou třeba lépe se poprat s místním jazykem, a tak dostát známé pravdě, že kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem.  Pokud vyrazíte na cesty a budete mít plné obě ruce, tedy v jedné kufr a v druhé prsty svého partnera, určitě Váš pobyt za hranicemi bude hodně zajímavý a příjemný. Po práci, či po vyčerpávající přednášce, lze uplynulý den probrat ve stylové místní kavárně, nebo se třeba společně odreagovat návštěvou významné památky. Máte- li jen kufr, je pravděpodobné, že se zpět domů budete vracet s nejenom dlouhým telefonním seznamem nových přátel, ale i s číslem, které bude ve Vašem mobilním telefonu na nejžhavějším prvním místě, bude plné téměř voňavých vzpomínek a jistotou, že při příštích cestách budete mít plné už obě ruce.

Odstartujte tedy vše právě na sv. Valentýna!

  • Start nepodceňte, dejte do něj maximum. Dlouhý polibek a úsměvy ještě znásobí přítomnost památek, či zasněžených hor. Potom k večeři při svíčkách ochutnat nabídku místní kuchyně. Ranní snídaně do postele pak bude třešničkou na dortu.
  • Až se zabydlíte, naplánujte si kromě studia, práce a poznávání cizí země, také nějaký Váš místní rituál. Například po nudné přednášce bude dobrým kořením procházka nebo třeba návštěva místních wellnes.
  • Máte raději aktivní odpočinek? Půjčit si kolo a o volném víkendu se vydat na projížďku kolem města se zastávkou na osvěžující drink je přímo ideálním řešením.
  • Vašim zájmem je objevování a poznávání? Po práci tedy bedekr do kabelky, pán do kapsy fotoaparát a hurá ruku v ruce na zteč po památkách a pamětihodnostech.
  • Vraťme se ještě jednou na start. Ten může být krásně vážný. Slečna se bude štěstím červenat, až před ní její přítel poklekne třeba na Eiffelově věži, z kapsy vytáhne krabičku se zlatými prstýnky a vyjádří se. Samozřejmě stylově, francouzsky. Jak se naučil a procvičil v kurzu.

Jste zrovna single? Tím spíše vyjeďte za hranice!

  • Slečny, je totiž možné, že si k Vám někdy přisedne v kavárně po Vaší procházce evropským městem milý muž a pozve Vás na drink. Nebude mít hnusný svetr se sobem a ani trčící hřeben v zadní kapse kalhot. A následující Váš pobyt bude plný zajímavých zážitků.
  • Pro pány: Daleko od domova se dějí krásné náhody. Vyrazil jste si z hotelu na pivo? Uviděl jste hezkou slečnu? Pozval jste ji na drink? Ano- byla to krajanka. V duchu si blahořečte, že jste hřeben zapomněl na pokoji.
  • V kavárně si k Vám nikdo nepřisedl? Nevadí- láska je stejně u Vás! Jste přece zamilovaná do nádherných koutů cizích měst, do krajin, do katedrál a do té snivé atmosféry nové země.
  • Máte svého prince, ale ještě se nevyjádřil nebo si vašich dlouhých pohledů nevšiml? Tak si v klidu jeďte plánovat do zajímavé země jak přitlačit na pilu, přitom odpočívejte a přemýšlejte, jakým způsobem budete zde trávit čas příště již s Vaším milým.
  • Nechcete zrovna startovat na sv. Valentýna? Nevadí. Vyjeďte si prostě kdykoliv jen tak za zábavou nebo za poznáním a za prací. Možná potkáte někoho, kdo si také vyjel jen tak naslepo. Padnete si do noty a…

Láska, cestování, přátelství, studium, práce a zahraničí- to je dobrá parta. Přejme ji hodně štěstí a ať je pořád cool!

Tak vyražte za dobrodružstvím právě s naší agenturou COOLAGENT!

Právě TEĎ z pracovních pobytů!

Žádné příplatky za páry do Řecka

Sleva na pár 1 000 Kč do Španělska

Více zde

Ukažte nám Vaši romantickou atmosféru v zahraničí na Instagramu pod hastagem #coolagentonline, a tři fotografie s největším počtem liků od nás dostane americkou sladkost 🙂

 

COOLAGENT

Vaše cesta do světa