Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Au Pair pro páry

Prohlédněte si ceník Au Pair pobytů a nezávazně se zaregistrujte !

V poslední době se stává populárním pracovním programem Au Pair couple.

Je to program podobný Au Pair programu, kde dvojice (chlapec a děvče) jsou umístěni do rodiny, která potřebuje výpomoc od více než jednoho člověka. Často to jsou rodiny žijící na vesnici nebo farmě a mohou mít i hospodářská zvířata. Úlohou děvčete jsou domácí práce spojené s péčí o děti, zatímco chlapec vykonává zahradní a těžší domácí práce, dále může pomáhat se zvířaty a dělat řidiče pro děti a rodinu.

Dvojice, které mají zájem o tuto práci spolu mají většinou dlouhodobější vztah (mohou být i manželé) a preferují spolu pracovat jako Au Pair. Obyčejně má jeden z dvojice lepší angličtinu než ten druhý, ale oba musí mít alespoň základní komunikativní znalost. Pokud si přejí pracovat spolu, musí být flexibilní na lokalitě , kde budou umístěni.

Jako Au Pair obyčejně pracují min. 25 hodin týdně, za min. 80 liber, ubytování a strava je zadarmo. Často rodiny nabízejí možnost pracovat víc hodin za vyšší kapesné. Dvojice má vlastní pokoj (kde bydlí společně) a možnost navštěvovat jazykové kurzy.

Podmínky Au Pair pobytu pro páry:

Jakmile  přihlášku dostaneme, tak už nic nebrání tomu, abychom začali pro vás hledat vhodnou rodinu a vaše dobrodružství v zahraničí může začít!

Pro detailnější informace kontaktuj naše koordinátorky:

na emailu aupair@coolagent.cz

nebo zavolej na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

Pokud Ti je všechno jasné a splňuješ podmínky, můžeš se rovnou do programu přihlásit, stačí vyplnit a odeslat Předběžnou přihlášku (klikni na REGISTRACE – stránka obsahuje informace k vyplnění a on-line formulář).

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?