Zahraniční nebo home drink letos v létě? :-)

Uběhl rok a na obzoru se opět rýsuje léto. Období, které je z velké části hlavně synonymem pro cestování. Někteří lidé využívají tento čas k relaxaci a lenošení třeba u moře, jiní ztékají hory, plaví se po vodě nebo vyhledávají příjemný chlad zámků a hradů. Někdo zase usilovně žhaví mozkové závity na jazykových pobytech nebo sbírá po brigádách korunky, které pak investuje do studia nebo je s grácií utratí v nákupních centrech a na letních festivalech. A popřípadě s nimi pořádně nakrmí své prasátko na poličce v pokoji. Co, a hlavně kde, tedy letos podniknout? Stavět důmyslné písečné stavby na mořské pláži nebo si s batůžkem na zádech projít tajemnou Šumavu? Nebo se hodnotně zapojit do pracovního procesu, či pohrávat si s cizími slovíčky při pracovním pobytu v zahraničí? Nemusíme vybírat z mnoha možností. Můžeme vše libovolným poměrem zcela jednoduše nalít do šejkru a namíchat si léto přesně dle naší chuti.

Rozhodneme- li se pro zahraniční drink, chuť bude lahodná a dlouho ji budeme cítit. Cizí země tepou více či méně jinou kulturou a mentalitou. To samo o sobě stojí za poznání. Přičtěme k tomu ještě různé památky, galerie, stylová korza a pláže. A samozřejmě nové přátele z práce, či z kvalitního jazykového kurzu. A po povinnostech se můžeme věnovat zábavě dle našeho vkusu. Komu je milé ulehnout na pláži, nechat se opékat sluncem a kamarádit s mořskými ježky, může tak učinit. Pak jsou lidé, kteří neustále klušou s fotoaparátem a hltají každé slovo zámecké průvodkyně. Nechť si tedy také užívají a plní paměťové karty i svůj mozek novými informacemi a poznatky.

Letní dny strávené v zahraničí jsou neobyčejné. Neopakovatelné jsou třeba teplé večery v kavárnách velkoměst, nebo ranní procházka, při které se bosé nohy noří do vlažného písku pláže.

Jelikož letní pobyt mimo ČR je především symbolem pro moře, pojďme si ho tedy pořádně užít! Při potápění se nemusíme obávat, že nám selfie s hejnem barevných ryb zkazí český kapr. Rovněž se nemusíme bát vyrazit dále od mořského břehu. Zapůjčený vodní skútr nebo plachetnice tento malý výlet hravě zrealizuje. Dokonce přidá kapku adrenalinu. Potom si můžeme na pláži protáhnout tělo při volejbale, nebo si jen tak lehnout pod slunečník s kvalitní vychlazenou tekutinou.

Pokud patříme mezi gurmány či jedince, kteří rádi experimentují, je příjemné zajít na pokrm do stylové místní restaurace a dát prostor svému apetitu. Zkrátka- léto u moře (i kdekoliv jinde v zahraničí) splní i nejnáročnější požadavky a přání.

Zvedněme tedy ruku a objednejme si u číšníka svůj zahraniční koktejl a neztrácejme čas. Dokud jsou nápoje příslušně ochlazené a k dispozici na baru.

Pokud nám barman namíchá tzv. Home drink, rozhodně také své chuťové pohárky neurazíme. Čechy jsou krásné a mnozí z nás se dokonce lépe orientují v přímořských letoviscích či v evropských velkoměstech. Přitom zajímavých míst a koutů máme nespočet. Příhodným se jeví třeba malá chatka. Po několikatýdenní brigádě si zde sami navaříme a potom můžeme své tělo potrápit v sedle kola a navštívit blízké pamětihodnosti. Večer je vhodný pro zapálení ohně. Při vůni opékajících se špekáčku pak svým zpěvem přesvědčíme okolí, že rčení „Co Čech, to muzikant“, je stále aktuální. Ráno pak můžeme vyrazit třeba na vodu. Sjet část řeky, zdravit se s kolegy mohutným „Ahoj“ a utopit mobilní telefon.

Pro náročnější z nás jsou tu samozřejmě k dispozici hotely a penzióny, které poskytují kvalitní servis, a my můžeme zcela zodpovědně lenošit.

Jak tedy strávíme příjemné letní dny je na každém z nás. Někdo je aktivním tvorem, někdo rád lenoší. Někdo má rád zahraničí, někdo ne, protože se bojí, že ho tam skalpují indiáni. Ale vidíme, že možností je mnoho. Pojďme tedy jednu z nich využít. Nyní je poslední možnost nechat si namíchat koktejl, který osvěží a uspokojí veškeré naše chutě!

S námi bude Vaše léto cool

Celou naši akční nabídku najdete zde

Nezapomeňte se také s Vašim COOL létem pochlubit na našem Instagramu pod hastagem #coolagentonline

COOLAGENT

Vaše cesta do světa