Preference lokality

COOLAGENT Vám dáva možnost vybrat si, kde byste chtěli svůj rok nebo semestr na střední škole strávit!

Studentům se snažíme vyhovět, aby strávili čas v USA ve státě, který preferují. Není to ale bohužel možné ve všech případech, proto je dobré počítat i s tím, že studenti mohou být umístěni i mimo preferovanou lokalitu.

 

Láka Vás slunečná Kalifornie nebo Florida? Nebo byste raději svůj rok v USA strávili na hranicích s Kanadou v nádherném státě Washington či Montana? Kterýkoliv stát je Vám blízký – pokusíme se zabezpečit Vám umístění právě tam! Podejte svou přihlášku včas, aby se mohla naše partnerská organizace pokusit tento stát zabezpečit!

Zároveň Vám naše partnerská agentura poskytuje i možnost preference lokality tedy seskupení států. Kdybyste chtěli strávit svůj rok v jižní části USA, ale nezáleži Vám na konkrétním státě, můžete si například vybrat jižní region nebo jakýkoliv jiný a opět budeme dělat vše, co je v našich silách, abyste byli umístěni právě tam. Bohužel ani toto nemůžeme 100% garantovat.

Regiony:

USA_Staty

region 1 – Východ – Maine, Vermont, New Hampshire, Massachusets, Rhode Island, Connecticut, Deleware, Maryland,  Pennsylvania, Ohio, Virginia, West Virginia, North Caroline, Michigan, Indiana, Kentucky

region 2 – Jih – South Carolina, Georgia, Tennessee, Alabama, Mississippi, Arkansas, Loisiana, Oklahoma, Texas

region 3 – Střed – Minnesota, Wisconsin, Illinois, Iowa, Missouri, Kansas, Nebraska, North Dakota, South Dakota

region 4 – Západ – Washington,Oregon, Nevada, Utah, Arizona, Idaho, Montana, Wyoming, Colorado, New Mexico

Poplatky za preferenci státu a regionů :

  • některý ze 46 států: 800 USD
  • Florida, New York a New Jersey: 1090 USD
  • Aljaška: 1200 USD
  • Kalifornie a Havaj: 1400 USD
  • region 1-4: 600 USD

Děláme vše proto, aby studenti byli umístěni do preferované lokality, mějte ale prosím na paměti, že to není možné garantovat na 100%.

Chcete se zaregistrovat do programu Rok na střední škole v USA? Potom neváhejte a pošlete nám nezávaznou REGISTRACI! Jestliže ještě nejste rozhodnutí a chtěli byste o tomto programu získat více informací, tak si vyžádejte náš katalog vyplněním infonávratky zde! Těšíme se na Vás v COOLAGENT! 🙂

Pro bližší informace neváhejte kontaktovat koordinátorku Šárku Kuchtovou na coolagent@coolagent.cz  nebo tel. čísle +420 606 769 224.

COOLAGENT
Tvoje cesta do USA