Preference lokality

COOLAGENT Vám dáva možnost vybrat si, kde byste chtěli svůj rok nebo semestr na střední škole strávit! Můžete si vybrat kterýkoli stát v USA, který máme v nabídce! No není to COOL?

HS28 HS29 HS30

Láka Vás slunečná Kalifornie nebo Florida? Nebo byste raději svůj rok v USA strávili na hranicích s Kanadou v nádherném státě Washington či Montana? Kterýkoliv stát je Vám blízký – není problém zabezpečit Vám umístění právě tam! Stačí, abyste svojí přihlášku podali včas, aby Vám mohla naše partnerská organizace tento stát zabezpečit!

Zároveň Vám naše partnerská agentura poskytuje i možnost preference lokality tedy seskupení států. Kdybyste chtěli strávit svůj rok v jižní části USA, ale nezáleži Vám na konkrétním státě, můžete si například vybrat jižní region nebo jakýkoliv jiný.

 

Regiony:

USA_Statyregion 1 – Východ – Maine, Vermont, New Hampshire, Massachusets, Rhode Island, Connecticut, New Jersey, Deleware, Maryland, New York, Pennsylvania, Ohio, Virginia, West Virginia, North Caroline, Michigan, Indiana, Kentucky

region 2 – Jih – South Carolina, Georgia, Florida, Tennessee, Alabama, Mississippi, Arkansas, Loisiana, Oklahoma, Texas

region 3 – Střed – Minnesota, Wisconsin, Illinois, Iowa, Missouri, Kansas, Nebraska, North Dakota, South Dakota

region 4 – Západ – Washington, California, Oregon, Nevada, Utah, Arizona, Idaho, Montana, Wyoming, Colorado, New Mexico

Poplatky za preferenci státu a regionů :

  • některý ze 46 států: 790 USD
  • Californie, Florida, New York, a New Jersey: 1090 USD
  • region 1-4: 590 USD

Chcete se zaregistrovat do programu Rok na střední škole v USA? Potom neváhejte a pošlete nám nezávaznou REGISTRACI! Jestliže ještě nejste rozhodnutí a chtěli byste o tomto programu získat více informací, tak si vyžádejte náš katalog vyplněním infonávratky zde! Těšíme se na Vás v COOLAGENT! 🙂

Pro detailnější informace kontaktujte naši koordinátorku:

Praha: Emília Michálková, brno@coolagent.cz

Nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

Keep smiling & keep COOL!

COOLAGENT – Vaše agentura pro Váš rok v USA