Poplatky

Super servis za přiměřené poplatky!

Program Rok na střední škole v USA není finančně nedostupný. A navíc, pobyt v USA může být jednou z nejlepších investic do Vašich studií i do Vašeho osobního života. Ceny kalkulujeme tak, aby byly přiměřené a zároveň umožnily poskytnout Vám náš nejlepší servis.

Přínos dlouhodobého pobytu v zahraničí je obtížné vyčíslit. Nejde jen o možnost studia, ale i o příležitost získat kontakty, přátele a všeobecný rozhled, a osvojit si to nejlepší z amerického způsobu života, mluvit anglicky tak, že anglicky začnete i myslet!, a navštívit místa, která jste vždy chtěli vidět.

Poplatky COOLAGENT a americké organizace jsou od 29.4.2022 následující:

Platí se v COOLAGENT před ELTIS testem; po uskutečnění ELTIS testu je nenávratný.

Poplatky v USD za kulturně-výměnný pobyt v USA:

Deadline pro podávání přihlášek: 15. březen (do vyčerpání volných míst)

Semestrální program od ledna 2022 už je plný.

Volitelné příplatky

Orientace v New Yorku 890 USD
*Příplatek za preferenci regionu (Jih, Sever, Východ, Západ) 600 USD
*Preference státu (kromě států jmenovaných níže) 800 USD
*Preference státu FLORIDA, NEW YORK, a NEW JERSEY1090 USD
*Preference státu ALJAŠKA1200 USD
*Preference státu KALIFORNIE A HAVAJ1400 USD

Cesta a vízum do USA nejsou zahrnuty v poplatku a hradí ji účastník programu. Ceny zpátečních letenek se pohybují od cca 19.990,- Kč. Poplatek za vízum se hradí přímo ambasádě a je nyní 160 USD. 

Orientace se koná ve městě New York, USA a trvá 4 dny. V ceně poplatku je zahrnuté ubytování v hotelu se snídaní, školení, průvodní program, dozor a transfér z a na letiště Newark Liberty International Airport.

Programový poplatek zahrnuje umístění na americké střední škole a v hostitelské rodině v USA, vízové formuláře, nouzovou linku a 24-hodinovou pomoc v nouzi v USA a další výhody. Podrobný přehled je uveden v informačních materiálech, které Vám na požádání rádi zašleme.

Slevy z programového poplatku jsou uvedeny na AKCE.

Pro detailnější informace kontaktuj naši koordinátorku Pavlu Smotlachovou na emailu studium@coolagent.cz,, nebo tel. čísle +420 601 124 368

COOLAGENT
Tvoje cesta do USA