Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Střední škola v Itálii

Vítejte v Itálii!

Program střední škola v Itálii je ten NEJ způsob jak zažít pravou italskou atmosféru v hostitelské rodině a ve škole a současně super možnost jak se zdokonalit v italštině!

KATALOG STŘEDNÍ ŠKOLA V ZAHRANIČÍ NA STAŽENÍ

HS50

Itálie není pouze zemí kilometrů dlouhých pláží, ale také temperamentních lidí, skvělého jídla, hornaté scenérie a jednoznačně také zemí s velmi bohatou histórií. Patří mezi nejnavštěvovanější země světa, ročne ji navštíví milióny turistů, je i populární destinací pro mnoho Čechů. Mezi najznámější města patří Řím, Miláno, Benátky, Florencie, Neapol, Turín a mnohé další.

V Itálii se nacházejí také 2 samostatné státy a to Vatikán, který je přímo v srdci Říma a San Marino, které se nachází na východním pobreží krajiny. Itálie má i spoustu ostrovů, mezi ty nejznámější patří Sardínie, Sicílie a Elba. Italové jsou známí nejen svým temperamentem, ale také smyslem pro dobré jídlo, které je oblíbené po celém světě a italská kuchyně patří právem mezi ty nejoblíbenější a nejvyhledávanější.

Mezi typická italská jídla patří pizza, různé druhy těstovin, sýrů, oliv a samozřejmostí je také dezert tiramisu. Národním sportem číslo jedna je pro Italy fotbal.

 

HS51 HS52 HS53

COOL tipy a zaujímavosti :

Typy programu:

Podmínky:

HS55 HS56

Další podmínky:

Poplatky:

Cena zahrnuje:

Pro detailnější informace kontaktujte naše koordinátorky:

Praha: Emília Kollárová, praha@coolagent.cz
Brno:  Šárka Kuchtová, brno@coolagent.cz

Nebo zavolejte na bezplatnou linku COOLAGENT zdarma z celé ČR: 800-1-AGENT (tj. 800-1-24368).

REGISTRACE

newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?