Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Zuzka – Sprachcaffe, Brighton, Velká Británie – jazykový kurz angličtiny pro teenagery

Dobrý večer,

omlouvám se že píšu tak pozdě:-) Byla jsem v Anglii od 17.6. do 14.7. 2018
Souhrn mého pobytu v Anglii: Byla jsem trochu nervozní, jela jsem poprvé někam dál a sama. Ale jsem moc ráda že jsem tuto cestu podnikla. Měla jsem úžasné ubytování a ve škole kam jsem dojížděla to bylo moc příjemné a jezdila jsem tam s velkou radostí. Všude jsme komunikovali anglicky což mě přimělo ji používat a odbourat blok z mluvení. Jestli jsem se nějak zlepšila nevím, ale skrze mluvení rozhodně. Doporučuji takovouto cestu všem. Poznala jsem lidi z různých koutů naší planety a jsem za to moc ráda. Lektoři byli moc příjemní a bylo fajn že s námi komunikovali. Výlety které jsme podnikli byly naučné, kreativní a zážitkové. Rozhodně to nebyla moje poslední návštěva Anglie.
 
A chtěla bych se vás rovnou zeptat, jak to je kdybych chtěla jet někam na brigádu do zahraničí?
Zuzana – Boskovice

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?