Zuzka – Burr Oak, Michigan, USA

Ahoj!

Takže můj American Dream začal 29.8. potom, co jsem se rozloučila s rodinou a odletěla z Budapešti do Helsinek, z Helsinek do Chicaga a nakonec z Chicaga do Kalamazoo, kde na mě čekala moje host mum.

zuzkao4 zuzkao1

Hned první den jsem se musela vypořádat s časovým posunem, ale to jsem naštěstí velmi rychle překonala. Škola mi začínala 6.9. v malé High School v našem městě. V mém městě byla také umístěná ješte jedna Slovenka-Katka, která měla komplikace s přijetím na školu, tak se naše host mums rozhodly, že změníme školu. Přeřadily nás do většího města a do mnohem větší školy v Sturgise. V Amerických školách máte možnost si vybírat předměty jako například fotografování, video produkce, forenzní vědy a mnoho dalších.

zuzkao2 zuzkao8

Měla jsem velké štěstí na rodinu, s kterou si plánujeme výlety a na hodně výletech jsme už byli. Hned třetí týden jsme vycestovali z Michiganu na dovolenou do Wisconsinu, kde jsem se naučila rybařit. Moje host mamka a Katčina host mamka jsou nejlepší kamarádky, takže jsme si společně naplánovali na únor výlet do států Arizona, Nevada a California. Protože miluju hokej, byli jsme na přípravném zápase NHL a už teď nedočkavě čekám na 10.3. až půjdeme na “real game“.

zuzkao6 zuzkao5 zuzkao3

Moji host rodiče jsou sice starší, ale stále jsou velmi aktivní a snaží se mi připravit co nejlepší program. Moje host mamka je trochu „blázen“ takže mám o zábavu postaráno. Moji host sourozenci mají už vlastní rodiny, ale stále se mě snaží zapojovat do různých aktivit.

zuzkao7 zuzkao9

Všem rozhodně doporučuji vycestovat do USA, bude to pro vás nezapomenutelný rok, který opravdu stojí za to! Vůbec se tu nenudím, právě naopak, jsem tu velmi busy. Můj pobyt by nebyl určitě tak cool bez pomoci agentury COOLAGENT, která všechno perfektně zorganizovala a pomohla mi se vším ohledně USA.

Doufám, že se rozhodnete vycestovat a zažít nejlepší rok svého života!!