Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt v Irsku

Dobrý den,

nechal jsem si trochu času na popřemýšlení a ujasnění pobytu v Irsku abych byl více objektivní. Líbí se mi tu moc je tu konstantní teplota kolem 20°C, žádný vedro žádná zima. Lidé jsou tady milí každý pozdraví někteří se i zeptají jak se mám. Prostě jiný odlišný svět.

Kdybych měl popsat typickýho Ira nebo Irku tak je většinou poznáte,že chodí v kraťasech a v tričku když je pod 20°C a staří Irové chodí v kvádru nebo ve fraku. Ve volném čase když bylo léto jsem chodil plavat do moře abych si zvykl na teplotu a otužil se. Jinak ve volném čase si procházím musea umění Jamesona a navštívil jsem i Temple Bar a jinak celý Dublin je takové jedno velké museum. Jsou místa kde jsou jenom staré budovy a pak jsou místa kde naopak jsou samé novostavby většina je ze skla nebo z betonu.

práce v Irsku

„Co mě asi nejvíc překvapilo tak je pestrost hotelového perzonálu. Jsou tu lidé z Polska,Ukrajiny,Rumunska,Španělska, Chorvatska,Brazílie, Indonésie,Mongolska z Argentíny a Urugaye a z Česka- já.“

Moje práce je Accomodation Porter přináším povlečení povlaky ručníky osušky někdy i peřiny do skladu. Ze skladu si to vezmou pokojské dají si to na vozík a jedou po hotelovém koridoru v místnosti. Také jsem nazačátku dělal v prádelně pral jsem ručníky povlečení a dokonce i žehlil. Jsem takový univerzální mohu pracovat na obou pozicích protože už mám zkušenosti se stroji a už mi nedělá problém poznat co je king size cover a co je single cover nebo double cover. Dále jako porter uklízím použité nádobí z koridoru a odnáším pytle s odpadky z pokojů. Obě práce jsou zajímavé a dost odlišné od sebe.

Hezký den

Vladan

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?