Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt v Irsku

Vydat se do Irska bylo upřímně moje celkem spontánní rozhodnutí. Vždycky jsem chtěla do Anglie, ale teď je to celkem komplikované po Brexitu, takže jsem se rozhodla vyzkoušet Irsko! A nemůžu být šťastnější s mým rozhodnutím.

Vyřizování pobytu nebylo vůbec složité – díky agentuře bylo vše jednoduché a rychlé. Jsem neskutečně ráda, že jsem se rozhodla pro agenturu a nesnažila jsem se stěhovat sama.

„Absolutně to tu miluju. Mentalita lidí je tady daleko víc přátelská, otevřená a milá. Irsko je pastva pro oči, tím myslím jak přírodu, tak i města.“

Bydlím v domě, který mně a mým dvěma kolegům pronajímá hotel. Ubytování je 1 km od hotelu, kde pracujeme. Každý z nás má svůj pokoj a máme i zahrádku. Je to naprosto úžasný.

Pracuji v hotelovém baru, takže většinou mám směny od 12 do 21 hodin. Obědy máme  do 15 hod.,  po té co skončí obědy je víc času na úklid, přípravu, pauzu na oběd.  Pak přichází večeře a s ním opět více práce.

Práce v Irsku

„Osobně netrávím snad ani vteřinu mého volna doma. Neustále někam chodím na procházky, jezdím na výlety, poznávám nové lidi a užívám Irska jak jen to jde.“

Chceš taky poznat Irsko?

V Irsku jsem předtím nikdy  nebyla, takže jsem neměla moc očekávání. Jen jsem snad doufala, ze to bude podobné jako v Anglii. Ale je to tu naprosto parádní, daleko lepší život, než jsem si kdy dokázala představit.
Každopádně jsem  zjistila jací jsou tu lidé  a nemohla jsem být šťastnější a vděčnější. Jsou velmi komunikativní, otevření, kamarádští a nápomocní.
Přijde mi, ze všichni Irové jsou jedna velká rodina.

Miluju přírodu, proto objevuju, kde všude je možné najít přírodní krásy, Byla jsem na Lachinch beach, Cliffs of Moher a často se vydáván do Limerick, což je nejbližší město.

Ani nevím, jaký je zatím můj největší zážitek. Asi nemůžu vybrat jeden. Každý den je zážitek, každý den jsem natěšená do práce a každý den kdy jsem off zažívám nějaké dobrodružství.

Ptáte se, jestli bych pobyt v Irsku doporučila? Tisíckrát ano, ano, ano.
Nemám v plánu jít bydlet zpět do Česka,  uvidím jestli mě Irsko udrží déle. Později vyzkouším třeba Kanadu.

PS: Doufám, ze i na fotkách je poznat, jak šťastná tu jsem 🙂

Děkuji a hezký den! Veronika

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Michaela Svobodová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Michaela Svobodová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?