Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt v Irsku

Zdravím z rodinného hotelu v irském Adare. Pobyt zde je zatím naprosto super a já doufám, že to tak zůstane i dál.

Na CoolAgent jsem dostala doporučení od kamarádky a jsem opravdu ráda, že jsem je oslovila. Vyřizování pobytu proběhlo rychle a bez problémů a na jakýkoliv dotaz mi hned odpověděli.

Vždy jsem chtěla odjet do zahraničí, zkusit si jiný život, osamostatnit se, zlepšit se v angličtině a hlavně poznat novou kulturu. Irsko byla jasná volba, protože jsem tu již chvíli pobývala a trochu jsem věděla, jak to tu chodí. Vyřizování pobytu nijak složité nebylo. V případě nějakých nejasností mi paní Míša Svobodová vždy ochotně poradila. Vyřizování trvalo asi měsíc.

 „Z Irska mám opravdu skvělý dojem. Lidé jsou tu velice milí a není nic zvláštního, pokud si s Vámi začne povídat úplně cizí člověk.“

 

 

Zatím jsem ubytovaná v pokoji na hotelu, takže si opravdu nemohu stěžovat. Pokoj je vybaven klasicky – skříň, postel, stůl. Mám tu dokonce i gauč se stolkem a televizi. Pokoje jsou krásné.

Jaký je můj typický, pracovní den? Nachystáme stoly (ráno na snídani, dopoledne začínáme prostírat na oběd), zajistíme, že je v restauraci pořádek. Mým hlavním úkolem je obsluha hostů – přijímání objednávek, uklízení stolů, atd.

Ve volném čase obvykle vyrážím ven poznat okolí. Vzhledem k tomu, že jsem zde jen krátce, byla jsem zatím jen v Adare. Je to velice krásné městečko. Určitě ale plánuji navštívit i další místa.

Lidé jsou velice milí, vždy ochotni pomoct. Typický Ir je slušný, milý a komunikativní.

„Troufám si říct, že pobyt moje očekávání předčil. Jsem opravdu nadšená.“

Všem, co váhají, bych program určitě doporučila. Je to skvělý způsob, jak se zlepšit v angličtině, poznat nové lidi a kulturu a něco si vydělat. Pokud nezůstanu v Irsku, tak o dalším pobytu v cizině určitě uvažuji.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?