Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Veronika a Ruslan, program COOL Hospitality, léto 2017

Dobrý den, posílám krátké shrnutí o našem pobytu:

Celý rok jsme s pritelem planovali,ze bychom o prazdninach radi vycestovali a proč nespojit zahranici s praci? Prave to byl duvod,proc jsme se rozhodli oslovit agenturu COOLAGENT. Veškeré zařizovaní s paní Jarkou ohledne pobytu probehlo bez problemu. Je velmi mila a ochotna a nebyl problem jí kdykoliv kontaktovat,když jsme meli jakekoliv dotazy.
Právě máme za sebou prvni pracovní týden ve Skotsku. Cesta byla dlouhá,ale hotel jsme našli v pořadku. Po přijezdu nas přivítal manager a provedl nas po hotele. Hned večer jsme se dozvedeli směny,takze druhý den byl pro nás už pracovní. Přítel je jako výpomoc v kuchyni a já jsem v hotelové restauraci,kde dělame predevsim snidaně a večeře. Pracuje se 6dni v týdnu a jeden den mame volno, lidé jsou zde moc ochotni, snažili se nám dat i stejné směny a den volna, čehož si ceníme,protože se chystáme na nějaký ten výlet. Zatím jsme se byli jen projít po okolí,v příloze zasíláme fotky :).

Verča & Rusli

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?