Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Vašek a Radek – studijně – pracovní pobyt, Bournemouth, Velká Británie, září 2017

Dobry den,

posilame Vam pozdrav z Bournemouthu, kde jsem ja i Radek ze vseho hrozne nadseni… Vse probehlo az neuveritelne hladce az na par malickosti. Prvni tyden jsme nevedeli kde nam hlava stoji, ale stalo to za to! Pracovat jsme zacali cca po 3 dnech. Pracujeme v hotelove restauraci, kde jsme oba moc spokojeni. Nasi manageri a ostatni kolegove a kolegyne jsou super! Prace nas bavi, i kdyz je nekdy fyzicky narocna. Dokonce hotel od 1.10. zveda minimalni mzdu o 0,50£.Bydlime ve studentkem dome, kde jsme take moc spokoneni. Mame svoji koupelnu a zachod na pokoji a to vse za 80£/tyden. Praci mame cca 4,5 km daleko a jezdime na kole podel plaze. Kdyz je dobre pocasi cesta je super. Zitra si ale zazadame o pokoj primo v hotelu. Vychazi to financne lepe a celkove si myslime, ze to bude lepsi. Mame rozdelene smeny a jedeme tedy rano a vracime se na vecer. Lekci anglictiny by mohlo byt sice vice, ale aspon neco. Nejvice se stejne ucime komunikaci s ostatnimi. Zkratka celkove se nam zivot v Bournemouthu libi a po mesici jsme  opravdu nadseni. Timto bychom Vam chteli podekovat, ze jste nam spolecne se skolou pomohli zacit tady v Bournemouthu zit. Budeme se tesit na dalsi spolupraci 🙂

Vasek a Radek

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?