Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Tomáš a Lucka, pracovní pobyt v Irsku, červen 2021

Dobrý den Jarko,  posílám slíbenou referenci 🙂

Coolagent mi již podruhé pomohl najít práci v zahraničí a stejně jako tomu bylo poprvé, tak i podruhé bylo vše velmi rychle. Od první kontaktu po odlet uběhlo pouze něco okolo 10 dní. Jako přednost Coolagentu bych vyzdvihl již zmíněnou rychlost jednání, osobní přístup a přesnost informací.
Nyní něco ohledně práce tady v Irsku na hotelu. Již od prvního pohovoru jsme měli s přítelkyni velmi dobrý pocit z přístupu manažera. Po příjezdu se nám tento pocit jenom potvrdil a to ne jen u něj, ale i u ostatních členů jeho rodiny a personálu. I v průběhu 5 denní karantény o nás bylo dobře postaráno a zároveň s námi byl vyřízen PCR test. Jelikož se všechno teprve pomalu otvírá, tak máme o něco méně hodin, ale věříme, ze se to během brzké doby změní a budeme mít práce víc než dost.
Jako známku přátelského přístupu manažera bych uvedl, že nás ve volném čase vzal asi na hodinu vzdálené Cliffs of Mother, což je jedno z nejkrásnějších míst celého Irska.
Děkujeme za zprostředkování!
 
Chceš být dalším spokojeným klientem, který nám napíše svůj příběh? 🙂
INFORMACE O PRACOVNÍM POBYTU V IRSKU

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?