Stephanie, Cohasset, Massachusetts

Zdravím z Cohasset, Massachusetts!

Chtěla bych vám moc poděkovat za vaši pomoc při zprostředkování této zkušenosti! Když jsem byla na začátku – pohovor, přihláška atd., myslela jsem, že to snad nikdy nezvládnu, ale vlastně to nebylo vůbec tak těžké a teď jsem šťastná a spokojená tady v mém novém domově! Mám úžasnou rodinu, ve které jsem dalším členem rodiny, mají mě rádi a každý den mi to dávají najevo! Podporují mě, pomáhají mi, berou mě na výlety, návštěvy svých přátel, moje hostmum je jako moje další maminka, má o mě strach, když s kamarádkami jedeme dělat něco šíleného, ale na druhou stranu ráda jede s nama a je „šílená“ s námi!
Než jsem odjela, měla jsem obavy, že ta rodina nebude taková, jaká se mi zdála přes hovory na skype a že mě třeba bude čekat nemilé překvapení, ale jsou ještě lepší, než se zdáli! Starám se o 2 holčičky – 4. měsíční miminko a 2,5 letou malou dámu! Každý den to není nejjednodušší, ale každý máme v životě horší a lepší dny!
Chtěla bych vám holky poradit, ať se za žádnou cenu nerozhodujete při výběru rodiny podle lokality, ale dejte na svůj pocit! Já jsem momentálně v malinkém městečku, které někdy v listopadu zasype sníh a nějakou dobu se pak nepodívám ani ven, ale přesto jsem tady nejspokojenější na světě! Když mi ostatní aupars radily, ať dám na svůj pocit při výběru rodiny, že prostě tu pravou rodinu poznám, ta jsem si ťukala na čelo, o čem to vlastně mluví a jak to mám asi poznat? Ale věřte mi! Ten pocit, že to je ta rodina, kde chcete strávit svůj rok a žádnou jinou rodinu už nechcete, protože oni jsou úžasní… To je přesně TEN pocit!
Před odjezdem jsem pročetla snad všechny blogy o českých a slovenských slečnách auparkách v usa a sama teď jeden píšu, ale stejně, kromě rad s přihláškami nebo tak, vám nikdo při výběru rodiny prostě pomoct nemůže. Po prvním skypu můžete poznat hodně! A z hovorů s rodinou nemějte strach! Každá jsme ho měly, pokaždé znova a znova, s každou rodinou nanovo, ale po pár minutách to přejde a bude to v pohodě!
Pokud se rozhodujete, zda jet nebo ne, holky balte kufry a vyrazte, protože taková zkušenost, zážitky a dobrodružství b vás už nemusela potkat!
Tímto bych teda chtěla moc poděkovat Magdě a Kamile za pomoc a trpělivost při mých neustávajících dotazech v průběhu přihlášky a matching! CoolAgent pro mě byl dobrou volbou!

S láskou vaše au pair Stephanie!
IMG_0510 IMG_1307 IMG_1361 IMG_5086 IMG_5746