Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Práce v Řecku/ Chalkidiki – léto 2018

Dobrý den,

V červnu 2018 jsem se rozhodla zkusit něco nového, a to odjet pracovat do ciziny. Na internetu jsem našla inzerát od agentury COOLAGENT, která nabízela práci v Řecku. Poslala jsem tedy na tento inzerát životopis a byla jsem překvapena s reakcí hned na druhý den od paní Jarky. Jelikož jsem nechtěla jet úplně sama poprvé, tak jsem kontaktovala kamarádku Dominiku. S paní Jarkou jsme vyřídily a podepsaly potřebné dokumenty a odletěly.
Letěly jsme na poloostrov Chalkidiki do Soluně a z ní do vesnice Pefkohori, do hotelu AP. Po příchodu nám udělal prohlídku hotelu náš supervisor George a následně nás ubytoval cca 10 až 15 minut pěšky od hotelu. Bydlely jsme ještě s dalšíma dvěma holkama, což nebylo první tři týdny úplně nejlepší, ale nakonec to dopadlo dobře.
S prací v hotelu jako servírka jsem neměla vůbec problém. Ze začátku je vše nové, člověk se musí rozkoukat a pochopit, jak vše funguje. Práce byla občas náročná, hlavně v srpnu, kdy jsme měli v hotelu plno, ale vždy se vše zvládlo. Pracovala jsem na snídaních a večeřích nebo snídaních a obědech. Také jsme měli v hotelu pár svateb, což bylo moc krásné. S kolegy jsem si moc rozuměla, jak z restaurace, z kuchyně, tak i s těmi, kteří pracovali u bazénu na pool baru.
Mimo práci jsem chodila často k moři, které bylo čisté a průzračné. Navštívila jsem i vedlejší vesnici a také jeden kostel z toho důvodu, že se nacházel na kopci a byl z něj krásný výhled na vesnici a na moře. Kamarádka v půlce srpna odletěla, kvůli zkoušce, kterou musela dodělat. Já jsem koncem srpna oslavila svoje narozeniny s překvapením a s dortem.
Nakonec přišel den před mým odletem, kdy jsme se všichni sešli na pool baru v hotelu, slyšela jsem mnoho krásných slov od kolegů, také od managera hotelu, který mi podal ruku a nabídl práci na další rok. Bylo to krásné rozloučení.
Pokud to tedy shrnu od začátku. Komunikace s paní Jarkou byla super a bez problému. Všechno zařídila, odpovídala hned na všechny maily. Je to moc milá a sympatická osoba. Celkový pracovní pobyt hodnotím také velice kladně. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla odjet, je to velká zkušenost a pokud budu mít možnost, tak další rok pojedu bez váhání určitě znovu.
S pozdravem Sandra
  

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?