Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Romana, program COOL HOSPITALITY, Skotsko, 2015

Dobrý den,

píšu Vám, jak jsem slíbila, už je měsíc co jsem tu, čas tu utíká opravdu rychle. Mám se tu dobře, akorát mám volný den, tak odpočívám. Pracujeme tady celkem dost, začátky byly těžší, ale chtělo to jen zvyk a už se to dá zvládnout:) Lidi jsou tu fajn, jen té skotské angličtině těžko rozumím, ale cítím, že je to pořád lepší a lepší. Ubytování je taky fajn, na pokoji jsem sama, ze začátku mě přestěhovali k dvoum Rumunkám, protože potřebovali pokoj a teď to vypadá, že se budu opět stěhovat, tak jsem zvědavá kdy a s kým budu na pokoji. No a prostředí? to je úplně super, Skotsko a ostrov, Isle of Bute, na kterém jsem je opravdu kráásný, občas je fajn i počasí, jen poslední dobou stáále prší, tak se motám po ostrově, a taky jsem už navštívila i Glasgow, do kterého se ještě určitě musím vrátit:)
Moc děkuji za zprostředkování:)
S pozdravem
Romana

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?