Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Roman M., program COOL Greece, Kréta, leto 2016

Dobrý deň,

Cesta lietadlom bola skvelá, keďže ja milujem cestovanie lietadlom. Príchod do hotela bol v poriadku. Prišiel som taxíkom, ktorý mi hneď preplatili na recepcii. Platil som rovných 50 EUR. Mal som platiť 52 EUR aj nejaké centy, ale taxikár povedal, že stačí 50 EUR a bude to fajn. Po príchode do hotela mi dali welcome drink a hneď som išiel na obed. V pondelok som bol s manažérom vybaviť nejaké veci v meste a hneď večer som mal prvý pracovný deň. Som barman. Taktiež roznášam drinky a prinášam špinavé poháre, ktoré následne aj umyjem. Do konca pobytu budem pracovať stále od 16:00 do 00:00. Takže vyhovuje mi takýto čas, lebo si aspoň dlhšie pospím. Hotel sa mi páči, je v pohode. Práca fajn. Ubytovanie v pohode. Bývam blízko hotela, takže nemusím ďaleko dochádzať do práce. Pláže sú krásne. K internetu mám veľmi slabý prístup, takže nemôžem Vám ani poslať fotky, lebo neodošle mi ich. Akurát som prišiel domov z práce a dnes tam bol o super. Ja mám super kolegov. Sranda je v práci. Chodíme na pláž. Chcem ísť aj na diskotéku. Každý večer je v hoteli nejaká akcia. Bože super tu je. Niekedy prídem do hotela, kde pracujem, ale ako hosť na dovolenku, lebo je to skvelý hotel. Teraz v noci je dobrý signál na internet, tak preto Vám píšem tak neskoro. 

Prajem pekný deň!

S pozdravom

Roman

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?