Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Rebecca H., program Au Pair UK, leto 2016

Dobrý deň,

Mám sa dobre, prvý týždeň bol trochu náročný predsa len s autistami to nie je vždy jednoduché ale inak mi tu je dobre, rodina je veľmi milá vždy mi chcú pomôcť a sú veľmi nápomocný. Bol jeden deň keď som vám už aj chcela písať že chcem inú rodinu lebo som bola veľmi unavená zo všetkého ale akonáhle som si prešla tým bodom myslím že už bude len lepšie. Pripájam aj pár fotiek.
Prajem pekný deň. 🙂
Hodonova_photo from UK 3  Hodonova_photo from UK 2 Hodonova_photo from UK 1  Hodonova_photo from UK 5  Hodonova_photo from UK 4

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?