Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pracovní pobyt – Banff, Kanada

Dobrý den,

omlouvám se, že reaguju tak pozdě, ale čekal jsem, až budu mít porovnání mezi zimou a létem, season a off-season, abych vám mohl lépe odpovědět na vaše otázky týkající se pobytu zde v Kanadě. Zde jsou tedy mé odpovědi 🙂

Co Vás vedlo k tomu vydat se do Kanady?

Upřímně, kdybyste mi neposlali nabídku o Kanadě, tak bych o ní ani neuvažoval. Teď zpětně  jsem za to velmi rád.

Zdálo se Vám vyřizování pobytu složité? Jak dlouho to trvalo?
Jediná složitá věc mi přišla biometrie, pro kterou jsem si musel jet až do Berlína. Já mám štěstí v tom, že tam žije kamarád, takže mi to situaci dost ulehčilo, ale pro ostatní to může být menší komplikací.

Jaký je Váš dojem z Kanady?
Dojem je úžasný, příroda je prostě fascinující.

Mohl byste nám popsat ubytování?
Bydlím ve „stafáči“. Jsou tu takové 4 typy ubytování. Buď single room, ale to je dražší. Potom tu je ubytování pro páry, což jsou dva pokoje pro dva páry s vlastní koupelnou a sdílenou kuchyní. Pak tu je byt pro 4 lidi, dva pokoje pro dva lidi a sdílená kuchyň. A naposledy takový větší byt pro 8 lidí, 4 pokoje pro 2, sdílená kuchyň.

Jak vypadá Váš typický pracovní den?
Vstávám okolo 10. ráno, zajdu si například někam na oběd, uvařím si nebo si zajdu do posilovny. Většinou začínám pracovat v 15 hodin a po práci si zajdeme buď někam na pivo nebo jdu domů na Netflix.

 

Kanada práce

Co obvykle děláte ve volném čase?
Přes léto jsem chodil buď na hiky, hrát tenis nebo si zaběhat. Teď v zimě využívám posilovnu a nebo si jdu zahrát fotbal nebo volejbal.

Co Vás v dané zemi mile překvapilo? Jak byste popsal/a typicky místního člověka?
Určitě příroda. Čekal jsem, že bude nádherná, ale opravdu předčila mé očekávání. Jinak v mém okolí je hodně cizinců, takže asi nedokážu popsat typického Kanaďana. Je to individuální jako asi všude na světě.

Kanada práce

Jaká zajímavá místa jste za svůj pobyt navštívil?
Byl jsem na Cascade  mountains, což je nejvyšší hora tady v okolí. Z jezer jsem navštívil asi ty nejznámější – Lake Louise a Moraine Lake.

Jaký je největší zážitek z pobytu?
Těžko se vybírá jeden a doufám, že nějaké zážitky ještě přijdou!

Pobyt v Kanadě dokonce předčil mé očekávání a určitě doporučím i ostatním zájemcům, ať jedou do Kanady.  I já v budoucnu ještě uvažuji o dalším pobytu v zahraničí, ale tentokráte jen v rámci EU.

Posílám vám i pár fotek z výletů

Hezký den

Honza

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?