Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Poděkování po létech

Vážené paní, vážení pánové,

ještě jednou bychom vám po několika letech chtěli poděkovat za naši spolupráci a pomoc při ročním studiu našeho syna na střední škole v USA. Zní to jako fráze, ale jeho pobyt znamenal zásadní změnu v jeho životě, a nastartoval a nasměroval jej na sice náročnou, ale o to zajímavější cestu „upwards“, tedy kupředu a vzhůru.

Vámi nalezená rodina byla fantastická, pozitivní, vstřícná, v dobrém smyslu a ve všech směrech na úrovni, a syn se tam opravdu mohl cítit jako člen rodiny, který si se všemi čtyřmi rodinnými příslušníky dobře rozuměl, a dodnes s nimi udržuje kontakt. Střední škola tam nebyla obtížná a syn již před příjezdem uměl velmi dobře anglicky, ale předměty byly zajímavé a studium zde bylo osvěžením a inspirací. Oceňujeme důraz, který tam kladou na schopnost prezentace a na rozvoj schopností argumentovat.

Náš syn dostal širší rozhled a v dalších letech jej uplatnil. V zahraničí se cítí doslova jako „ryba ve vodě“, většinu vysokoškolského studia absolvoval v angličtině, je samostatný, zodpovědný a v dobrém smyslu sebevědomý. Umí na sobě pracovat a hledat vhodné příležitosti ke svému růstu. Při studiu na vysoké škole pracoval ještě na částečný úvazek, aby získal pracovní a životní zkušenosti a dovednosti v práci s lidmi, a zúčastnil se dvou náročných, ale velice přínosných půlročních stáží v zahraničí. Vysokou školu tedy skončil o rok později, ale jeho zkušenosti a dovednosti mu pomohly získat žádoucí a lukrativní práci.

Je možné, že by jeho cesta byla podobná i bez studia na střední škole v USA, ale pochybujeme o tom. Dnešní svobodný svět je plný úžasných příležitostí pro mladé lidi, ale bohužel většina z nich jich využít nedokáže nebo nechce. Snad náš dopis bude pobídkou alespoň pro některé další, aby vám důvěřovali, a také to zkusili. Rádi vás doporučujeme.

Se srdečným pozdravem

J. & L.

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?