Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Petra, škola Sprachcaffe, Malaga, léto 2016

Dobry den pani Marketko.

Dojela jsem v poradku a instrukce presne sedly. Letadlo z Prahy melo hodinu zpozdeni, ale presto jsem v klidu stihla prestoupit. Z letiste v Malaze jsem bez problemu nasla spoj do centra podle instrukci a pak i do Pedregaleja, kde se skola i ubytovani nachazi. Pani domaci bydli v uzasnem terasovitem byte, plne kvetin. Je to tu jak v raji :). Dnes jsem mela prvni den skoly. Vsichni jsou moc mili a napomocni. Ve skupine je nas pet, z toho jedna Polka ( 55) a mladsi Nemka. Plno ruznych doprovodnych programu. Nudit se rozhodne nebudu. Domaci nemluvi vubec anglicky,tak to bude lekce se vsim vsudy. Prekladatele mi ted delal jeji maly vnuk, s kterym jsem domluvena,ze mi ukaze mesto a okoli. Je to naprosto bezchybne. Kazdemu to tu doporucuji. A Vam dekuji za veskere rady a pomoc pri vyberu. Jeste napisi ke konci, jak vse dopadlo.

Mejte se moc hezky. Petra

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?