Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Kypr – animátorka

Dobrý den,

posílám svůj příběh animátorky z Kypru:)

Hotel je velký, pěkný, prostorný… nejvíce hostů je z Anglie, Ruska, Polska, Francie..:) Moje náplň práce je starost o děti v mini klubu. Hotel má zařízenou jednu velkou místnost, kde děláme různé aktivity – malujeme, vyrábíme, hrajeme hry apod.
Odpoledne hrajeme minigolf, stolní tenis a nebo jsme opět vevnitř:) Co se týká večerního programu tak číslo jedna je mini disco a poté jak starost o hosty tak o děti.
Občas nevím jestli jsem více unavená z lidí a dětí, nebo ze sluníčka horka, které tady je:) Bydlíme v apartmánu blízko hotelu, což je  moc fajn, protože je nás tam víc a všichni jsme z různých zemí:)

Člověk si na všechno musí zvyknout. Jednou je dobře, někdy by se člověk na všechno nejradši vykašlal, však to znáte… Řecká kultura, nátura, která je opravdu odlišná, ale bude to nezapomenutelná zkušenost, které nebudu nikdy litovat:))
Petra

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?