Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Petr K., škola CES Wimbledon, podzim 2015

Markéto dobrý den,

Moc děkuji za způsob vyřízení mých požadavků, pobyt se mi velmi líbil. Škola byla dobrá, byl jsem velmi rád, že jsem zvolil intenzivní kurz a mohl chodit i odpoledne. Všichni učitelé jsou tam velmi vstřícní, milí a ochotní.
Až to půjde, tak budu zařizovat pobyt pro mou ženu na léto 2016. Budu rád, když mě upozorníte na něco jako „first minute“, pokud tedy něco takového v oblasti jazykových pobytů existuje. Říkám si, že když to člověk objedná všechno včas, mohla by být nějaká lepší cena.
Má žena nechce do Londýna, ale spíše dolů na pobřeží. Něco menšího, poklidnějšího, pobyt v rodině. Je jasné, že v létě je to plné teenagerů a věkový průměr studentů klesá, otázka je, zda neexistují školy, které by se zaměřovaly na „starší“ studenty. Manželce bude 38, tak by bylo fajn, kdyby mohla studovat třeba s lidmi nad 25. Ale to jen tak na okraj.
Dotazník jsem vyplnil, ještě jednou děkuji a zdravím.
Petr

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?