Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Savage, Montana, USA

Školní rok 2012 – 2013
Zahradnickova.jpg Dobrý den, už jsem v Savage skoro 9 měsíců a odjíždím asi tak za 3 týdny. Když jsem sem přijela, byla jsem celkem v pohodě, jenom ty první 2 nebo 3 dny byly težší – únava, cizí dům, cizí lidé, atd. Ale lidé jsou tady velice přijemní a přátelští (většinou lepší než u nás) takže jsem neměla problém si zvyknout. Moje rodina je skvělá, mají i starší dceru, která je první rok na vysoké a pak mají 9-ti letou dceru a malýho kluka, který má 2 roky a je hrozně roztomilej :-). Pár dní po příjezdu jsem začala chodit do školy a hrát volleyball. Škola je jednoduchá, mnohem lehčí než u nás, takže se většinou ani moc učit nemusím a mám dobrý známky. Měli jsme tady Homecoming, a později tradiční Díkuvzdání a Vánoce v americkém stylu. Všechno je tady trošku jiné než u nás. Přes zimu jsem hrála basketball a teď dělám atletiku. V březnu jsme měli výlet do Seattlu, takže jsem se aspoň podívala do většího města. V březnu jsme také měli ples, kde jsem se stala královnou plesu :-). A i když je toto město, kde teď jsem, velmi malé (asi 300 obyvatel), má to i své výhody. Každého znáte a citíte se jako tu všichni jako rodina.
Příští týden budu maturovat (není to jak u nás) a pak tady ještě zůstanu 2 týdny a pojedu domů. A i když si to nechci přiznat, bude mi to tu chybět.
A pokud se rozhodujete zda jet nebo ne, rozhodně bych jela, zejména pokud máte prostředky a touhu poznat něco nového. I když není to pro každého: musíte vzít na vědomí, že tu budete rok bez své rodiny, bez svých kamarádů a někdy budete mít pocit, že sem nepatříte. Ale i přesto stojí za to jet a věřte mi, ten rok uteče jako voda, ani se nevzpamatujete a pojedete dom, s tím, že budete mít plno zážitků, nových kamarádů a snad i lepší angličtinu :-).
Pavlína

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?