Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pavlína C., program COOL Hospitality, léto 2018

Dobrý den,

Moc děkuji za e-mail. Rozhodně to pro mě nezapomenutelný zážitek byl. Vrátila jsem se jako úplně jiný člověk, naučila jsem se samostatnosti, řešit sama problémy a nezatěžovat tím ostatní. Odvezla jsem si také spoustu nových kamarádů, sice jsme na hotelu měli spíše lidi nad 23 let, ale to mi vůbec nevadilo. Když bylo potřeba, tak se vždy snažili pomoci, rozuměla jsem si s nimi a jsme stále v kontaktu, dokonce za mnou přijeli i do Česka. Kdybych se měla vyjádřit jako práci k takové. Jela jsem tam rozhodně s tím, že tam budu pracovat dlouho do noci, občas to bude dosti náročné apod. Nebylo tomu jinak, ale opravdu jsem i od agentury byla upozorněna předem, výhodou bylo, že jsem pracovala se super lidma, takže mi pracovní doma utíkala. Pracovali jsme buď na snídaně (7-12) a večeře (6-finish), a nebo od 12-finish, s pauzami na večeři + 5minutovky. Na tohle bych si rozhodně nestěžovala, vždy bylo co dělat. Vyplatu jsme dostávali každý pátek, což bylo super. Dny volna se odvijely od počtu odpracovaných hodin, většinou to byl jeden den off/týden. Ve dny volna jsme se snažili vždy odpočívat, ale také jsme byli s kamarády v Edinburghu, Glasgow, Pitlochry, Perthu a okolních městech. Zažila jsem také v našem malém městečku pravé Skotské hry, což bylo vážně super, navštívila mě rodila, sem tam se našel čas i energie na nějakou „party“ s kamarády, atd. Aby nebylo vše sluníčkové, jednou nám v době, kde jsme byli ubytovaní začalo hořet, což nemohl nikdo očekávat. Nikomu se nic nestalo, velký požár to nebyl, dům se následně celý opravil, zavedl se lepší požární systém , východy a elektrika. Náhradní ubytování nám také bylo poskytnuto přímo v hotelu, takže paráda. S manažerem se dalo vždy o všem bavit, žertovat i poradit se např. o vyřízení NINo, které jsem si musela zařídit. Nejvíce jsem se bála, že nebudu zvládat angličtinu, ale i „začátečník“ by se podle mého domluvil, skotský přízvuk v této oblasti nebyl tak silný, když jste nerozuměli, stačilo se zeptat a rádi vám vše vysvětlili. Měli jsme také spousty svateb. První jsem se opravdu bála, ale nakonec to byly mé oblíbené akce, kapely hrály, my si tančili v kuchyni, svatebčani se s námi bavili, tančili, všichni byli vždy moc milí. Můj poslední pracovní den jsem tam byla jedna z mála vybrána, která tam bude až do úplného konce. Nečekala jsem to, ale velmi jsme si to všichni užili, pobavili se. Jak jsem skončila, říkala jsem si, že si konečně odpočinu, protože co si budeme, fyzicky to bylo dosti náročný. Ale už teď mi z tama všichni chybí, občas i práce servírky. Dokonce i sám manažer restaurace uznal, že by mě  vzal nazpět „jedním tlukem srdce“ – jak oni říkávají (alias všemi deseti). Na silvestra jsme se domluvili a všichni se opět sejdeme:).
Práce agentury byla z mého pohledu výborná, paní Jarka vždy vše našla, poradila, vyřídila, starala se, zda je vše v pořádku, nabídla mi i pomoc s letenkami, autobusy, atd. Já sama bych jen doporučila, moc mě přístup potěšil. A já sama jsem ráda, že jsem se k tomuto kroku odhodlala a odletěla za 2,5 měsíce pryč, i když je mi pouhých 18:) Rozhodně se nemůžu dočkat, až někam vycestuju zas.
Děkuju moc za super léto, zážitky, nové zkušenosti a vše ostatní.
Pavlína
P. S. Omlouvám se za dlouhý email, vážně jsem se trochu rozepsala 😀
  

 

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 29 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár informací z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Podívej se na reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjisti o nás více
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?