Vyhledávání

Nejčastěji hledáte: aupair, irsko

Pavla – Pracovní praxe v Řecku – léto 2010

Dobrý den,

omlouvám se, že píši s takovým zpožděním, ale o to více snad můžu zhodnotit celý pobyt. Co se týká práce, tak hotel Apollo můžu doporučit všem, kteří jedou do zahraničí pracovat první rok. Práce je vcelku nenáročná a v příjemném prostředí. S majitelem hotelu sevždy dalo na všem domluvit a většinou nám ve všem vyhověl. Pracovní dobu máme různou, vždy záleží na tom jak si danou práci stihneme. Mimo hlavní sezonu, když bylo práce méně jsme končívaly i o 2 hodiny dříve než jsme mělyve smlouvě. V sezoně jsme občas pracovaly hodinu i více přes čas.

S pozdravem Pavla 🙂

Chcete zažít něco podobného?
Tak neváhejte a kontaktujte mě ještě dnes!

Šárka Kuchtová

koordinátorka

Všední den 9 - 17h

Odpovíme do 24 hodin

Nezávazná poptávka

Nemějte obavy. Vše za Vás vyřídíme.

Máme více než 26 let zkušeností

Historie COOLAGENTu se začala psát roku 1995 a od té doby jsme zažili a úspěšně vyřešili tolik věcí, že už nás něco jen tak nepřekvapí, a my vám tak s čímkoliv dokážeme bleskově pomoci. Ruku na to!

Pár střípků z historie

Pomohli jsme více než 20 000 spokojeným klientům

Našimi prvními klientkami byly Zuzana J. a Mária M., které již v roce 1995 vyrazily na Au Pair do Británie. Od té doby plníme životní přání a sny vás všech jako na běžícím páse a velmi nás to baví! 

Prohlédnout reference

Ke každému klientovi máme individuální přístup

Dobře víme, že každý/á z vás má své specifické potřeby, touhy, plány i cíle, které si vždy pečlivě vyslechneme, abychom vám mohli pomoci vybrat ten nejlepší program pro vás. A tím to nekončí, k ruce jsme vám po celý program. 

Zjistit více o nás
newsletter

Zůstaňte s námi
v kontaktu

Chcete si vybrat nějaký kurz nebo práci v zahraničí a pořád ještě váháte?