Pavel – program COOL Hospitality, léto 2019

Dobrý den,

všechno je v pořádku a jsem spokojený.Rád bych se tímto podělil o svou zkušenost s letní prací v Anglii.

Bylo to opravdu skvělé léto. Byl jsem umístěn do zábavního parku Woodlands kousek od nádherného přístavního města jménem Dartmouth.

První den co jsem dorazil mě všichni mile přivítali. Hlavní manažer parku mi ukázal celý park hned po příjezdu. Dali mi hned jeden den volno abych se aklimatizoval a několikrát mi bylo řečeno kdybych něco potřeboval mám si říct.

Byl jsem ubytován ve statickém karavanu. První týden jsem bydlel sám, potom přijeli další dva kluci ze Španělska. Napřed jsem měl trošku obavy z toho, že budu muset sdílet karavan s dalšími lidmi, ale opak byl pravdou a my se stali opravdu dobrými spolubudlícími a hlavně přáteli. Náš karavan byl jeden z mnoha a v ostatních také bydleli mladí lidé. Za nedlouho jsme se všichni spřáteleli a prožili opravdu úžasné léto plné zábavy, výletů, ale také slušné práce.

Co se týče práce, většina z nás pracovali jako Catering assistant a pracovali jsem tedy vždy v jednom ze tří hlavních restaurací v parku. Někdy jsem také pracovali u zmrzliny, u stánku s kávou a někdy také v obchodě se suvenýry a menší samoobsluze pro zákazníky. Pracovalo se 5 dní v týdnu a během hlavní sezony některé z nás poprosili zda bychom nemohli nějaký týden pracovat i 6 dní. Všechno bylo o dobré domluvě a přístupu.

Původně jsem měl zůstat od konce června do konce srpna, ale prodloužil jsem si to do konce září. Nebylo to tak těžké rozhodnutí. Pěkná výplata každý týden a přátelé, které jsem tady měl to rozhodování hodně ulehčili.

Moc Vám děkuji za umístění a trpělivost s výběrem lokality. Jsem opravdu spokojený a určitě bych rád využil vašich služeb i v budoucnu kdy přiští rok chci zkusit vycestovat do Kanady.

Děkuji

Přeji hezký den

Pavel