Pavel a Lenka, program COOL Hospitality Velké Británie, léto 2017

Dobrý den,

děkujeme za e-mail. Jsme tu krátce, ale už jsme tu toho stihli opravdu hodně (především já :), kde se mi podařilo nepříjemně říznout o blade) a už nás nemůže snad nic překvapit. Uvítání super, základ česko-slovensko a maďarsko. Všichni milý, příjemní a strašně nápomocní. Pro Léňu je práce docela náročná vzhledem k její drobné postavě, ale zvládá to obstojně.

Horší to máme u rozvrhnutí stravy, kde English breakfast odmítáme (předevčírem jsem si stihl zničit žaludek a musel jsem mít včera den off kvůli žaludečním nevolnostem, dnes už se to naštěstí lehce srovnalo) a žijeme pouze na vločkách, celozrnných chlebíčcích, kroasanech, musli a mléku, nicméně večerní dinner taky není zrovna lehká záležitost pro žaludek.

Léňa má skvělý support od manažerky úklidu, která je též češka a s aj se jí daří dobře.

V kuchyni je neskutečně práce a občas mám problém vše stihnout na čas, jelikož si potrpím na detailech, které tu moc neřeší. Neskutečný support od všech 3 maďarských kluků v kuchyni (šéf kuchař, second chef a druhý kitchen porter). Dokonce už se učím na breakfast chefa a dnes jsem dělal komplet snídani pro 89 lidí, celkem pecka a důvěra.

Příroda super, akorát není moc sil a času si to vše projít, jelikož pracujeme 6-7 dní denně 6:00 – 11:30, 16:30-22:30; Léňa to má super, jelikož pracuje od 8:30-14:30/15:00.

Tohle by bylo v krátkosti vše a pro lepší představu přihodím pár fotek.

PS. Přijela za námi holčina z SK, též přes Coolagenta ;).

S pozdravem,
Pavel & Lenka